Current Image

Filtry

UMYWALKI PÓŁOKRĄGŁE

22 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki półokrągłe

Umywalki półokrągłe kojarzą się nam się często z klasycznymi ściennymi umywalkami o zaokrąglonym kształcie. Umywalki półokrągłe to jednak także dużo nowocześniejsze modele, które z powodzeniem możemy wykorzystać w modnej, designerskiej aranżacji łazienki.

Umywalki półokrągłe to w naszym sklepie internetowym około 50 różnych modeli. Są to umywalki półokrągłe z najnowszych kolekcji europejskich i polskich producentów wyposażenia łazienek i armatury. W naszych asortymencie znajdziecie między innymi umywalki półokrągłe wielkopolskiej marki Koło czy hiszpańskiej firmy Roca. W stałej sprzedaży mamy również półokrągłe umywalki Cersanit, Defra i Lavita. Wszystkich, którzy uważają, że umywalka o półokrągłym kształcie będzie ciekawym uzupełnieniem aranżacji łazienki, zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami dostępnymi w tej kategorii.

Umywalka półokrągła – aranżacje

W jakich aranżacjach łazienki możemy wykorzystać umywalki półokrągłe? Mimo że są to całkiem uniwersalne modele, to umywalki półokrągłe kojarzą nam się najczęściej z klasycznymi aranżacjami łazienki. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby niektóre modele umywalek półokrągłych wykorzystać również we wnętrzach inspirowanych nowoczesnymi trendami architektonicznymi. Dotyczy to na przykład półokrągłych umywalek nablatowych, które sprawdzą się w modernistycznej minimalistycznej łazience.

Umywalka półokrągła nablatowa czy wpuszczana?

Poza wspomnianymi już umywalkami półokrągłymi ściennymi w kategorii tej dostępne są również umywalki półokrągłe nablatowe i modele wpuszczane w blat. To, który typ umywalki półokrągłej sprawdzi się lepiej, zależy od kilku czynników. Umywalka półokrągła nablatowa wymaga nieco więcej przestrzeni. Na taki model możemy więc zdecydować się w stosunkowo dużej łazience. Natomiast jeżeli naszym priorytetem jest oszczędność miejsca, to zdecydowanie lepiej postawić na umywalki półokrągłe wpuszczane w blat. Ich konstrukcja pozwala zyskać w łazience dodatkowe miejsce i nie przytłacza wizualnie strefy umywalkowej.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.