Current Image

Filtry

UMYWALKI ORISTO

47 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki Oristo

Oristo to polska rodzinna firma, której początki sięgają aż cztery pokolenia wstecz. Dziś Oristo jest w ścisłej czołówce krajowych producentów mebli łazienkowych. Szafki łazienkowe i akcesoria to jednak nie wszystko, co znajdziemy w katalogu tej marki. Dużą popularnością i zaufaniem klientów w Polsce i Europie cieszą się również umywalki Oristo.

W sklepie internetowym Komfort umywalki Oristo to kilkadziesiąt modeli inspirowanych różnymi modnymi aktualnie wnętrzarskimi trendami. Są to nie tylko umywalki meblowe kompatybilne z szafkami tej marki, ale również niezwykle popularne ostatnio nablatowe umywalki Oristo. Jeśli szukacie aktualnie dobrej jakości umywalki o nietuzinkowym designie, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie umywalki Oristo są aktualnie dostępne w tej kategorii.

Oristo umywalki do każdego wnętrza

Umywalki Oristo to aż kilkanaście różnych kolekcji. Inspiracją dla powstania każdej z nich były nieco inne wnętrzarskie trendy i motywy dekoracyjne. Dzięki temu umywalki Oristo wykorzystać można w naprawdę różnych aranżacjach łazienek. W przypadku designerskich nowoczesnych aranżacji wykorzystać można na przykład nablatowe umywalki Oristo. Wiele takich modeli znajdzie zastosowanie również w minimalistycznych łazienkach w stylu skandynawskim.

Dużą część oferty tej marki stanowią umywalki meblowe kompatybilne z szafkami podumywalkowymi Oristo. Tego rodzaju umywalki są nie tylko łatwe w montażu. Dają nam również dużą swobodę aranżacyjną. Finalny efekt aranżacji zależy w dużej mierze od tego, jaki kolor i model szafki wybierzemy. W ofercie naszego sklepu online dostępnych jest prawie 70 różnych modeli szafek podumywalkowych Oristo. Meblowe umywalki Oristo i szafki podumwalkowe dostępne są w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Są to zarówno standardowe umywalki Oristo meblowe 60 cm, jak i zdecydowanie większe modele o szerokości nawet 120 cm, które wykorzystać możemy w przestronnej łazience. Umywalki Oristo to także modele podwójne, które są idealnym rozwiązaniem do dużej rodzinnej łazienki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.