Current Image

Filtry

GRES OPOCZNO

234 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Gres Opoczno w sklepie Komfort

Szukasz sprawdzonego, polskiego producenta płytek gresowych? Opoczno to jedna z najbardziej uznanych marek na naszym rynku. Od 1883 roku tworzy niepowtarzalne produkty i kreuje trendy we wzornictwie wykończeniowym. Wybierz gres Opoczno, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości, szerokiej palecie wzorów i kolorów, a także na wsparciu lokalnych producentów.

Gres Opoczno – trwałe i niezawodne

Gres Opoczno to płytki, po które warto sięgnąć z kilku powodów.


Po pierwsze, ze względu na niepowtarzalne wzornictwo. Dla marki Opoczno gres jest materiałem, który odzwierciedla naturalne piękno. W jej ofercie znajdziesz więc płytki imitujące drewno, ale też kamień, marmur, czy granit.


Po drugie, gres Opoczno to produkt uniwersalny. Dlaczego? Bez problemu dopasujesz płytki gresowe do każdego z pomieszczeń. W salonie są trwałą i estetyczną alternatywę dla parkietu. W kuchni – urozmaicą zabudowę. Ułożone na podłodze w łazience płytki gres Opoczno ocieplą wnętrze i zbudują relaksujący klimat. W przedpokoju – spełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale także, dzięki trwałości materiału, będą najpraktyczniejszym wyborem. W końcu przedpokój i korytarze wystawione są na intensywną eksploatację.


Po trzecie, wybierając markę Opoczno – gres posłuży Ci naprawdę wiele lat. Produkt Opoczno gres jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. To także materiał ognioodporny, nisko ścieralny, łatwy do czyszczenia i odporny na blaknięcie. Co ponadto? Gres Opoczno nie wchłania wody, więc nie ryzykujesz tym, że płytki napęcznieją. Wodoodporny materiał nie wymaga też impregnacji i konserwacji. Na koniec warto dodać, że tego rodzaju płytki polecane są dla wszystkich właścicieli psów i kotów.


Po czwarte, gres z Opoczna dopasujesz do każdego stylu. Nie wierzysz? W naszej ofercie znajdziesz płytki, które sprawdzą się w aranżacjach w stylu skandynawskim, minimalistycznym, industrialnym, a nawet rustykalnym i orientalnym. Wolisz bardziej domowy, swojski klimat? Gres, ze względu na to, że ociepla wnętrza, jest idealnym produktem dla domatorów.

Gresy Opoczno – jakie rodzaje i formaty są dostępne na rynku?

Oferta gresów Opoczna jest niezwykle szeroka. Płytki gres Opoczno możemy podzielić na kilka kategorii. Gresy Opoczno występują w najróżniejszych kolorach, od jasnych, białych i kremowych, poprzez odcienie brązów, grafitu, aż po barwy niebieskie i czarne. Możesz także wybrać swój ulubiony styl – na przykład marmur, jodełkę, czy patchwork.


Ponadto, wśród produktów firmy znajdziesz płytki w kształcie kwadratowym i prostokątnym. A formaty? Najmniejsze płytki mają wymiar 10x60, największe - 120x120. Mnogość rozmiarów sprawi, że Opoczno gresy dopasują się do każdego pomieszczenia.


Warto także poznać rodzaje gresu. Gres polerowany – wymaga impregnowania. To materiał elegancki, jednak dość podatny na zabrudzenia. Z kolei gresu szkliwionego Opoczno możesz użyć do wykończenia pomieszczeń o większym natężeniu ruchu. Jest trwalszy, nienasiąkliwy i bardzo łatwy w pielęgnacji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.