Current Image

Filtry

MOZAIKI BRĄZOWE

8 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Mozaiki brązowe

Płytki w kolorze brązowym, w tym mozaiki brązowe, to element dekoracyjny, po który sięgamy w przypadku naprawdę różnych aranżacji wnętrz. Uniwersalność tego koloru i duża liczba dostępnych odcieni sprawiają, że mozaiki brązowe odnajdą się zarówno we wnętrzu klasycznym, jak i w aranżacjach inspirowanych różnymi nowoczesnymi trendami architektonicznymi.

W jaki sposób wykorzystać brązowe mozaiki w aranżacji łazienki lub kuchni? Ozdobny charakter tych płytek sprawia, że mozaiki brązowe wykorzystujemy zwykle jako niewielki element dekoracyjny. W łazience mozaika brązowa może być ozdobnym elementem zabudowy wanny lub strefy natryskowej. Z kolei w kuchni po mozaiki brązowe możemy sięgnąć, aranżując ścianę bezpośrednio nad blatem roboczym.

Mozaiki brązowe w sklepie internetowym Komfort to kilkanaście różnych wzorów. Są to płytki mozaiki brąz wybrane z najnowszych kolekcji czołowych producentów płytek ceramicznych. W sprzedaży mamy między innymi mozaiki brązowe Opoczno, Midas, Cersanit, Stargres czy Euroceramic.

Mozaika brązowa – jaką wybrać?

Brązowa mozaika to płytki inspirowane różnymi wnętrzarskimi trendami i naturalnymi materiałami. Sporą popularnością w tej kategorii cieszy się mozaika brąz drewnopodobna. Takie płytki imitujące naturalne drewno pozwalają stworzyć w łazience lub kuchni wizualnie ciepły i przytulny klimat. Po mozaiki brązowe drewnopodobne sięgamy najczęściej w przypadku aranżacji inspirowanych tradycyjnymi i klasycznymi trendami wnętrzarskimi.

W tej kategorii znajdziemy także mozaiki brązowe imitujące różne rodzaje kamienia. Mozaiki brązowe wyglądające jak ciepły piaskowiec czy bazalt wykorzystujemy przede wszystkim w aranżacjach łazienki. Taka kamienna posadzka może być dekoracją na przykład ścian lub podłogi w kabinie prysznicowej z brodzikiem podpłytkowym.

Brązowa mozaika to także kilka wzorów inspirowanych nowoczesnymi trendami. Są to nie tylko mozaiki ceramiczne, ale również niezwykle efektowne mozaiki brązowe szklane czy nawet mozaiki brązowe metalowe.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady