Current Image

Filtry

PŁYTKI PODŁOGOWE 45X45

3 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki podłogowe 45x45

W aranżacji wnętrz już od kilku sezonów panuje moda na wielkoformatowe płytki podłogowe. Nadal jest jednak sporo aranżacji, w których z powodzeniem możecie wykorzystać również płytki podłogowe w średnich czy nawet małych rozmiarach. Do tej pierwszej kategorii zaliczyć można między innymi płytki podłogowe 45x45 cm.

Kilku takich modeli nie zabrakło także w ofercie naszego sklepu internetowego. Są to płytki podłogowe 45x45 cm z najnowszych kolekcji renomowanych producentów ceramiki podłogowej inspirowanych różnymi popularnymi aktualnie wnętrzarskimi trendami. W stałej sprzedaży mamy między płytki podłogowe o wymiarach 45x45 cm z kolekcji Arte by Tubądzin. Mamy także nadzieję, że za sprawą ciągłego poszerzania naszego asortymentu, już wkrótce znajdziecie tu również nowe wzory kwadratowych płytek 45 cm z oferty kolejnych marek i producentów.Płytki podłogowe 45x45 połysk czy mat?

Zastawiacie się, czy w Waszym wnętrzu lepiej sprawdzą płytki podłogowe polerowane 45x45 na wysoki połysk, czy może jednak modele matowe? Każda z tych dwóch opcji ma swoje mocne i słabe strony, które warto wziąć pod uwagę, przed ostatecznym podjęciem decyzji. Płytki podłogowe 45x45 na wysoki połysk dzięki odbijającej światło powierzchni mogą optycznie powiększyć wnętrze. Efekt ten będzie dodatkowo spotęgowany, jeśli zdecydujecie się na polerowane płytki podłogowe 45x45 cm w jasnych kolorach. Musicie jednak pamiętać, że jasne płytki na wysoki połysk stanowią często wyzwanie pod względem codziennej pielęgnacji. Kurz, smugi, plamy czy sierść domowych zwierząt będzie na powierzchni takich płytek wyraźnie widoczna. Podłoga z takich kafelków może więc wymagać dużo częstszego sprzątania.

Ze względów praktycznych dużo popularniejszym wyborem są matowe płytki podłogowe 45x45 cm. Matowa podłoga z płytek 45x45 może być uzupełnieniem niemal każdej aranżacji. W sprzedaży znajdziecie matowe płytki w tym formacie pasujące zarówno do aranżacji nowoczesnych, jak i wnętrz inspirowanych klasycznymi trendami. W nowoczesnym wnętrzu możecie wykorzystać na przykład matowe płytki podłogowe 45x45 cm imitujące beton architektoniczny czy szary surowy kamień. Z kolei w aranżacjach

tradycyjnych możecie sięgnąć po wizualnie cieplejsze płytki podłogowe w odcieniu beżowym, czy w ciepłych kolorach ziemi. Dużą popularnością cieszą się ostatnio także płytki imitujące marmur. Chociaż wzór ten dostępny jest najczęściej w przypadku płytek o nieco większym formacie.Płytka podłogowa 45x45 – jaki kolor wybrać?

W kategorii płytki podłogowe 45x45 cm dominują przede wszystkim modele utrzymane w stonowanej, uniwersalnej kolorystyce. To, jakie płytki podłogowe 45x45 cm wybrać zależy oczywiście od tego, jaki efekt aranżacyjny chcecie osiągnąć i jakie trendy wnętrzarskie były dla Was inspiracja. Warto pamiętać o generalnej zasadzie, która mówi, że jasna podłoga pozwala optycznie powiększyć wnętrze. W niewielkiej łazience czy kuchni możecie więc postawić na płytki podłogowe 45x45 beżowe, białe, czy płytki podłogowe 45x45 szare w jasnych odcieniach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.