Current Image

Filtry

PŁYTKI PODŁOGOWE CERSANIT

454 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki podłogowe Cersanit

Marki Cersanit nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest to jeden z niekwestionowanych liderów w branży wyposażenia łazienek. Produkty tej marki, w tym płytki podłogowe Cersanit zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale w również w krajach Europy Zachodniej, Azji i Afryki.

Płytki podłogowe Cersanit to w naszym sklepie online bardzo szeroka kategoria. W stałej sprzedaży posiadamy ponad 400 wzorów płytek podłogowych Cersanit. W zdecydowanej większości są to niezwykle trwałe i wytrzymałe gresy podłogowe Cersanit. Coś dla siebie znajdą jednak również miłośnicy mozaiki podłogowej czy terakoty. Oferujemy także akcesoria do płytek podłogowych Cersanit jak cokoły czy stopnice.

Płytki podłogowe Cersanit to wzory inspirowane przeróżnymi modnymi trendami wnętrzarskimi. W katalogu tego producenta dostępne są płytki podłogowe Cersanit drewnopodobne, imitujące beton, marmur czy różne rodzaje naturalnego kamienia. W ofercie płytek podłogowych Cersanit nie zabrakło również tak popularnych ostatnio płytek podłogowych w stylu patchwork.

Cersanit płytki podłogowe drewnopodobne – do czego pasują?

Dużą część oferty płytek podłogowych Cersanit stanowią wzory imitujące naturalne drewno. Z czego wynika tak duża popularność płytek podłogowych Cersanit drewnopodobnych? Tego rodzaju kafelki mogą optycznie ocieplić aranżacje łazienki czy kuchni. Płytki drewnopodobne idealnie wpisują się w wiele klasycznych i tradycyjnych trendów wnętrzarskich. Do dyspozycji mamy ponad 70 różnych wzorów tego rodzaju płytek, imitujących różne gatunki i odcienie drewna. Po takie wykończenie podłogi sięgamy jednak nie tylko w przypadku aranżacji kuchni czy łazienki. Na płytki podłogowe drewnopodobne Cersanit decydujemy się też coraz częściej w przypadku aranżacji salonu. Podłoga z takich płytek pozwala nam uzyskać wizualny efekt drewniane podłogi stosunkowo niskim kosztem. Płytki podłogowe drewnopodobne są również o wiele mniej wymagające w kwestiach codziennej pielęgnacji niż podłoga z litego drewna lub desek warstwowych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady