Current Image

Filtry

SZAFKI Z UMYWALKĄ ROCA

23 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki z umywalką Roca

Hiszpańska marka Roca jest dziś jednym z niekwestionowanych europejskich liderów w branży wyposażenia łazienek. Produkty marki Roca zyskały uznanie w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, w tym również w Polsce. W szerokiej ofercie tego producenta nie zabrakło również łatwych w montażu zestawów składających się z łazienkowej szafki z umywalką Roca w komplecie.

W naszym sklepie online znajdziecie kilkadziesiąt różnych takich gotowych zestawów. Są to szafki z umywalką Roca z ostatnich kolekcji tego producenta. Oferujemy zarówno kompaktowe wąskie szafki z umywalką Roca przeznaczone do małych łazienek, jak i nieco większe modele, które świetnie sprawdzą się w dużej, rodzinnej łazience. W katalogu tej marki znajdziecie nawet podwójne szafki z umywalką, z których mogą korzystać dwie osoby jednocześnie. Jeżeli jesteście aktualnie na etapie urządzania łazienki, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie szafki z umywalką Roca są aktualnie dostępne w tej kategorii. Mamy również nadzieję, że już niebawem znajdziecie tu kolejne propozycje tej marki z nowych nadchodzących kolekcji Roca.

Szafka z umywalką Roca – jaki model wybrać?

To, jaka szafka z umywalką Roca sprawdzi się najlepiej w naszej łazience, zależy od kilku czynników. Pod uwagę powinniśmy wziąć oczywiście styl, w jakim urządzona jest łazienka, jej metraż i układ. Szafki z umywalką Roca to zarówno modele wiszące, jak i stojące. Każde z tych rozwiązań ma swoje praktyczne zalety. Szafka z umywalką Roca wisząca doda naszej aranżacji łazienki lekkości, nowoczesnego charakteru i świetnie sprawdzi się w ciasnych wnętrzach, które chcemy wizualnie powiększyć. Taki model pozwala również na swobodny dostęp do przestrzeni pod szafką, co jest dużym ułatwieniem w trakcie sprzątania.

Szafki z umywalką Roca stojące to modele zaprojektowane przede wszystkim z myślą o klasycznych łazienkach. Są łatwiejsze w montażu i najczęściej zapewniają nieco większą przestrzeń do przechowywania niezbędnych w łazience akcesoriów.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady