Filtry

MEBLE ŁAZIENKOWE CERSANIT

445 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Meble łazienkowe Cersanit

Dawniej marka Cersanit kojarzona była przede wszystkim z ceramiką łazienkową i kuchenną. Dziś grupa Cersanit jest jednym z największych producentów kompleksowego wyposażenia łazienek nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. W ofercie tego producenta, poza ceramiką, znajdziemy również szeroki wybór armatury oraz meble łazienkowe Cersanit.

Oferta mebli łazienkowych Cersanit obejmuje w naszym sklepie niemal 300 różnych produktów. Meble łazienkowe Cersanit to zarówno szafki pod umywalkę, jak i tak zwane słupki łazienkowe czy szafki wiszące. W naszej ofercie znajdziecie również takie elementy aranżacji łazienki jak blaty łazienkowe Cersanit czy uniwersalne nogi do łazienkowych szafek.

Meble łazienkowe Cersanit Moduo, Lara czy Sevilla?

Meble łazienkowe Cersanit podzielone są na kilkanaście różnych kolekcji. Za inspirację dla każdej z tych kolekcji posłużyły różne trendy wnętrzarskie i style architektoniczne. Bardzo dużą popularnością cieszą się meble łazienkowe Cersanit Moduo. Ta kolekcja to połączenie uniwersalnej kolorystyki i ponadczasowego, minimalistycznego designu. Meble łazienkowe Cersanit Moduo sprawdzą się zarówno w łazience klasycznej, minimalistycznym wnętrzu skandynawskim, jak i w wielu nowoczesnych aranżacjach. Ogromną zaletą tej kolekcji mebli łazienkowych jest również jej modułowość. Poszczególne meble z kolekcji Cersanit Moduo możemy dowolnie łączyć i stworzyć wymarzoną aranżację łazienki.

Nasi klienci często wybierają również meble łazienkowe Cersanit z kolekcji Lara. Jest to linia produktowa, na którą składają się szafki podumywalkowe oraz kompatybilne z nimi, wpuszczane w blat umywalki. Meble łazienkowe Cersanit Lara dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych. Pierwsza z nich to monokolorowe meble łazienkowe białe lub szare, zaprojektowane głównie z myślą o nowoczesnych łazienkach. Meble łazienkowe Cersanit Lata to jednak również szafki imitujące wzór i kolor naturalnego drewna. Po tego rodzaju meble łazienkowe Cersanit sięgamy najczęściej w przypadku łazienek klasycznych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.