Current Image

Filtry

SZAFKI Z UMYWALKĄ KOŁO

24 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki z umywalką Koło

Koło to jeden z krajowych liderów w branży wyposażenia łazienek. W ofercie tej marki znajdziecie kompleksową ofertę armatury i wyposażenia łazienek. Są to między innymi wanny, kabiny prysznicowe, miski WC oraz oczywiście umywalki. Poza samymi umywalkami firma ta oferuje również szafki z umywalką Koło. Na każdy taki zestaw składa się funkcjonalna szafka podumywalkowa oraz dedykowana do konkretnego modelu umywalka meblowa, która pełni również funkcję blatu.

Szafki z umywalką Koło to około 40 różnych kompletów inspirowanych różnymi wnętrzarskimi trendami. Dlaczego warto wybrać zestaw szafka z umywalką Koło? Jest to kompaktowe rozwiązanie, które ułatwia montaż i często przyspiesza prace remontowe związane z urządzeniem łazienki. Jeśli szukacie umywalki w komplecie z szafką, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie szafki z umywalką Koło są aktualnie dostępne w naszym sklepie online.

Koło – zestaw szafka z umywalką. Jaki wybrać?

Wśród zestawów szafka z umywalką Koło coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy nowoczesnych aranżacji łazienek, jak i osoby preferujące tradycyjne wnętrza. Jeśli urządzacie łazienkę w stylu industrialnym, to mogą Was zainteresować antracytowe szafki Koło z umywalką. Kolor ten idealnie wpisuje się w charakter tego stylu architektonicznego. Z kolei w łazience klasycznej i wnętrzach inspirowanych skandynawskim minimalizmem możecie sięgnąć po szafki z umywalką Koło w kolorze jasnoszarym lub w kolorze naturalnego drewna. Jeśli chodzi o imitujące drewno szafki łazienkowe Koło z umywalką, to w katalogu tego producenta dostępnych jest kilka różnych odcieni. Dzięki temu możecie dopasować odcień szafki do innych elementów drewnianych w aranżacji łazienki. W katalogu Koło nie zabrakło oczywiście również uniwersalnych białych szafek z umywalką.

Zestaw szafka z umywalką od Koło to produkty dostępne w szerokiej rozmiarówce. Najwęższe dostępne w naszej ofercie szafki Koło z umywalką mają niecałe 40 cm szerokości. Z kolei do większej łazienki możecie wybrać szafki z umywalką Koło o szerokości nawet 80 cm.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady