Current Image

Filtry

SZAFKI Z UMYWALKĄ CERSANIT

118 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki z umywalką Cersanit

Marka Cersanit jest jednym z niekwestionowanych liderów w branży wyposażenia łazienek. Po produkty Cersanit na co dzień sięgają nie tylko Polacy, ale również mieszkańcy wielu innych krajów w Europie, Azji, a nawet Afryce. Firma ta oferuje kompleksowe wyposażenie łazienek, od płytek ceramicznych, poprzez umywalki, stelaże, miski klozetowe, wanny, kabiny prysznicowe itp. W ofercie marki dostępne są oczywiście również szafki z umywalką Cersanit. Zakup takiego zestawu to wygodne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić sporo czasu w trakcie urządzania łazienki. Decydując się na taki zestaw, otrzymamy szafkę i umywalkę, które będą do siebie idealnie pasować, zarówno pod względem wymiarów, jak i stylu. Jeśli szukacie kompaktowego, gotowego rozwiązania do łazienki, to zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą szafek z umywalką Cersanit.

Szafki łazienkowe z umywalką Cersanit – aranżacje

Szafki łazienkowe z umywalką Cersanit to ponad 60 zestawów różniących się nie tylko wymiarami, ale również stylem i kolorystyką. Dzięki tak szerokiej gamie produktów jesteśmy w stanie znaleźć szafkę z umywalką Cersanit do praktycznie każdej łazienkowej aranżacji. W przypadku nowoczesnych łazienek możemy sięgnąć po białe szafki z umywalką na wysoki połysk. Białe i szare szafki łazienkowe wykorzystać możemy także w łazienkach klasycznych oraz w aranżacjach w stylu skandynawskim. W takich wnętrzach sprawdzą się jednak raczej szafki łazienkowe z matowym wykończeniem frontów. W ofercie szafek łazienkowych z umywalką Cersanit dostępne jest również kilka modeli z frontami imitującymi naturalne drewno orzechowe. Są one wykonane z płyty wiórowej pokrytej specjalnym dekorem, zabezpieczającym mebel przed działaniem wilgoci.

Na finalny wygląd aranżacji wpływ ma również sposób montażu szafek łazienkowych z umywalką. Z nowoczesnymi aranżacjami kojarzone są przede wszystkim szafki z umywalką Cersanit wiszące. Z kolei w klasycznej łazience możemy postawić na stojące szafki łazienkowe Cersanit na nóżkach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady