Current Image

Filtry

SZAFKI Z UMYWALKĄ CZARNA

25 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki czarne z umywalką

Znane ze świata mody powiedzenie, że „czarny pasuje do wszystkiego” często sprawdza się również w przypadku aranżacji wnętrz. Czarne meble, dekoracje czy dodatki wykorzystać możemy we wnętrzach inspirowanych różnymi stylami architektonicznymi. Dotyczy to również dostępnych w naszym sklepie online czarnych szafek z umywalką. Po szafki czarne z umywalką możemy sięgnąć we wnętrzu klasycznym i w minimalistycznej aranżacji skandynawskiej. Taki komplet umywalki z czarną szafką sprawdzi się jednak również w wielu nowoczesnych łazienkach. Czarne meble łazienkowe wykorzystujemy często także w aranżacjach w stylu glamour.

Szafki czarne z umywalką w sklepie Komfort to kilkanaście zestawów o stosunkowo uniwersalnym i ponadczasowym designie. Nasze szafki czarne z umywalką to w większości modele z najnowszego katalogu marki Elita. Znajdziecie tu zarówno wąskie szafki czarne z umywalką do małego pomieszczenia, jak i modele zaprojektowane z myślą o przestronnych łazienkach. Szafki czarne z umywalką obejmują modele o szerokości od 45 do aż 80 cm.

Czarna szafka z umywalką matowa czy z połyskiem?

W jakich aranżacjach lepiej sprawdzi się czarna szafka z umywalką matowa, a kiedy lepiej postawić na fronty na wysoki połysk? Czarna szafka z umywalką matowa to zdecydowanie bardziej uniwersalny wybór. Takie matowe fronty wykorzystać możemy w nowoczesnym wnętrzu loftowym, czy industrialnym, jak i w łazience w stylu skandynawskim. W takiej minimalistycznej aranżacji czarna szafka z umywalką matowa może być elementem kontrastującym z białą armaturą i płytkami. Matowe czarne szafki z umywalką to także domena niektórych klasycznych łazienek.

Kiedy lepiej sięgnąć po czarną szafkę z umywalką na wysoki połysk? Na takie efektowne meble decydujemy się przede wszystkim w przypadku nowoczesnych i designerskich aranżacji. Czarna szafka z połyskiem sprawdzi się także w łazience urządzonej w pełnym przepychu stylu glamour. Ciekawym zabiegiem może być połączenie takiej czarnej szafki z błyszczącymi, czarnymi płytkami. Aby przełamać taką ciemną aranżację, możemy wykorzystać kilka dodatków w kolorze złotym lub srebrnym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady