Current Image

Filtry

SZAFKI ŁAZIENKOWE WISZĄCE CZARNE

21 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki łazienkowe wiszące czarne

Klasyczna, przez lata stosowana w łazienkach biel coraz częściej ustępuje mocniejszym i bardziej wyrazistym kolorom. W łazienkach inspirowanych nowoczesnymi trendami wykorzystać możemy, chociażby szafki łazienkowe wiszące czarne. Jeśli chcecie stworzyć aranżację łazienki z czarnymi meblami, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w tej kategorii produktami. Są to między innymi szafki łazienkowe wiszące czarne polskiej marki Elita. W zależności od tego, jakie trendy wnętrzarskie zainspirowały Waszą łazienkę, oferujemy zarówno czarne szafki do łazienki wiszące matowe, jak i modele na wysoki połysk.

Szafka łazienkowa wisząca czarna – w jakich aranżacjach możemy zdecydować się na taki model?

  • Szafki łazienkowe wiszące czarne to często charakterystyczny element aranżacji łazienek w stylu industrialnym. W takim wnętrzu sprawdzi się czarna szafka łazienkowa wisząca matowa lub model w kolorze antracytowym. W przypadku industrialnych łazienek sięgamy często także po modele, w których elementy czarne połączone są z elementami w kolorze naturalnego drewna.
  • Szafka łazienkowa wisząca czarna może być również elementem aranżacji łazienki w minimalistycznym stylu skandynawskim. W takich wnętrzach czarna szafka i kilka innych detali w tym kolorze może przełamać kolorystyczną monotonię białej łazienki.
  • Czarne szafki wiszące do łazienki możemy z powodzeniem wykorzystać również w nowoczesnych i klasycznych aranżacjach w stylu black&white.
  • Na czarne meble łazienkowe, w tym wiszące szafki czarne możemy zdecydować się też w łazienkach inspirowanych stylem glamour.

Szafka łazienkowa wisząca czarny mat czy z połyskiem?

Wybór pomiędzy szafką łazienkową wiszącą czarną matową a szafką z połyskiem uzależniony jest zwykle od tego, jaki styl architektoniczny zainspirował naszą łazienkę. Na czarne szafki wiszące na wysoki połysk decydujemy się często w designerskich, nowoczesnych łazienkach lub aranżacjach w stylu glamour. Z kolei szafka łazienkowa wisząca czarny mat może być elementem wystroju łazienki industrialnej, skandynawskiej czy wnętrza klasycznego.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady