Current Image

Filtry

SZAFKI ŁAZIENKOWE WISZĄCE BIAŁE

85 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki łazienkowe wiszące białe

Białe meble łazienkowe, w tym oczywiście szafki łazienkowe wiszące białe to chyba najbardziej uniwersalny i ponadczasowy wybór. Biel tradycyjnie kojarzy nam się z aranżacją łazienki, a białe szafki wiszące do łazienki sprawdzą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i łazienkach inspirowanych wnętrzarską klasyką.

Popularność białych mebli do łazienki znalazła odzwierciedlenie również w ofercie naszego sklepu online. Szafki łazienkowe wiszące białe w sklepie Komfort to ponad 100 różnych modeli. Są to białe szafki łazienkowe wiszące z najnowszych kolekcji takich producentów wyposażenia łazienek jak, chociażby Cersanit, Elita, Comad, Koło czy Eristo. Oferujemy białe szafki wiszące do łazienki z lustrem, a także wiszące słupki czy poziome szafki bez lustra. Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy niezależnie od tego, czy szukacie dodatkowej szafki do łazienki, czy też planujecie generalny remont tego pomieszczenie i stworzenie całkiem nowej aranżacji.

Szafka łazienkowa wisząca biały mat czy połysk?

Kluczową kwestią jest też to, czy wybierzemy szafki łazienkowe wiszące białe matowe, czy szafki z połyskiem. Wybór pomiędzy matowymi a błyszczącymi frontami jest w dużej mierze uzależniony od tego, jakie trendy zainspirowały naszą łazienkę i jaki efekt aranżacyjny chcemy osiągnąć. Szafki łazienkowe wiszące biały połysk mogą optycznie powiększyć i rozjaśnić pomieszczenie. Decydując się na taki model, musimy jednak pamiętać, że błyszczące fronty są nieco bardziej wymagające pod kątem pielęgnacji. Na białe szafki wiszące do łazienki na wysoki połysk możemy zdecydować się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej łazience. Natomiast szafka łazienkowa wisząca biały mat może być elementem wyposażenia łazienki w stylu skandynawskim lub loftowym. Po matowe szafki wiszące do łazienki w kolorze białym możemy sięgnąć również w przypadku aranżacji inspirowanych tradycyjnymi trendami wnętrzarskimi jak, chociażby w łazience w stylu angielskim czy prowansalskim.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady