leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

SZAFKI POD UMYWALKĘ 90CM

15 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki pod umywalkę 90 cm

Jeszcze kilka lat temu do aranżacji łazienek podchodziliśmy głównie w kategoriach funkcjonalności. Dziś tak samo ważne jak komfort i wygoda są często względy czysto estetyczne. Nic więc dziwnego, że producenci wyposażenia łazienek oferują meble łazienkowe i akcesoria odzwierciedlające najmodniejsze aktualnie trendy architektoniczne. Dobrym przykładem są dostępne w naszym sklepie szafki pod umywalkę 90 cm. Znajdziecie wśród nich szafki pod umywalkę 90 cm pasujące do minimalistycznych łazienek skandynawskich, surowych wnętrz loftowych i industrialnych, czy designerskich, luksusowych salonów kąpielowych. Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzacie swoją łazienkę, zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty szafek pod umywalkę o szerokości 90 cm.

Szafka łazienkowa z umywalką 90 cm – jaki model wybrać?

Podstawowe pytanie, na jakie musimy sobie odpowiedzieć przy wyborze szafki, to czy lepszy będzie model wiszący, czy stojący. Typ i sposób montażu szafki w dużym stopniu decydują o tym, jak będzie prezentował się ten mebel w naszej aranżacji łazienki. Wisząca szafka łazienkowa z umywalką 90 cm może optycznie powiększyć wnętrze i powodować wrażenie większej przestrzeni. Wiszące szafki podumywalkowe podobnie jak inne montowane w ten sposób elementy wyposażenia łazienki nadają całej aranżacji lekkiego i designerskiego charakteru. Z tych względów po wiszące szafki pod umywalkę 90 cm sięgamy najczęściej, urządzając łazienki nowoczesne.

Swoje zalety mają również stojące szafki pod umywalkę 90 cm. Tego rodzaju modele są przede wszystkim łatwiejsze w montażu, a często również bardziej pojemne. Na taki model możemy się więc zdecydować, jeśli zależy nam na większej ilości miejsca do przechowywania przyborów toaletowych czy kosmetyków. Szafki podumywalkowe stojące najlepiej czują się w aranżacjach tradycyjnych i klasycznych. Nie oznacza to jednak, że nie znajdą też zastosowania w nowoczesnej łazience. Na szafki pod umywalkę stojące na metalowych nogach decydujemy się często na przykład w łazienkach w stylu loftowym czy industrialnym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.