Current Image

Filtry

SZAFKI POD UMYWALKĘ 70CM

28 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki pod umywalkę 70 cm

Szukacie szafki pod umywalkę 70 cm wpuszczaną w blat lub pod umywalkę nablatową o mniejszych wymiarach? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. W stałej sprzedaży posiadamy kilkanaście modeli szafek pod umywalkę 70 cm z katalogów różnych polskich producentów. W naszej ofercie dostępne są między innymi szafki pod umywalkę 70 cm marki Comad, Elita czy Cersanit. W tej kategorii produktowej dominuje przede wszystkim charakterystyczna dla łazienkowych aranżacji stonowana kolorystyka. Oferujemy więc szafki pod umywalkę 70 cm białe, szare i czarne. Nie zabrakło również kilku modeli z akcentami imitującymi kolor i wzór naturalnego drewna. Jeśli w Waszej łazience zdecydowaliście się na umywalkę o szerokości 70 cm i szukacie odpowiedniej oprawy dla tego elementu armatury, to zapraszamy do sprawdzenia jakie szafki pod umywalki o takich wymiarach są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Szafka pod umywalkę 70 cm stojąca czy wisząca?

Nasi klienci zastanawiają się często, czy lepsza będzie szafka pod umywalkę 70 cm wisząca, czy może klasyczna szafka stojąca? Jakie zalety mają te dwa rodzaje szafek podumywalkowych? Szafka pod umywalkę 70 cm wisząca nadaje łazienkowej aranżacji lekkiego i nowoczesnego charakteru. Na szafki wiszące warto zdecydować się w łazience z wiszącą miską klozetową czy bidetem. Kwestie wizualne to jednak niejedyna zaleta wiszących szafek podumywalkowych. Mają one również zalety czysto praktyczne. Pozwalają na łatwy dostęp do podłogi pod szafką. Jest to spore ułatwienie w trakcie porządkowania łazienki.

W jakich sytuacjach lepsza będzie szafka pod umywalkę 70 cm stojąca? Tego rodzaju meble łazienkowe są na pewno dużo łatwiejsze w montażu. Stojące szafki podumywalkowe są najczęściej kojarzone z klasycznymi łazienkami i aranżacjami inspirowanymi tradycyjnymi trendami wnętrzarskimi. Jeśli chodzi o zalety praktyczne, to szafki pod umywalkę stojące 70 cm oferują najczęściej nieco więcej miejsca wewnątrz, niż modele wiszące.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.