leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

SZAFKI POD UMYWALKĘ 60CM

180 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki pod umywalkę 60 cm

Urządzacie łazienkę i szukacie modnej i funkcjonalnej szafki pod umywalkę? Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą szafek pod umywalkę o szerokości 60 cm. Jest to jeden z najczęściej wybieranych rozmiarów szafek podumywalkowych. W ofercie naszego sklepu online znalazło się ponad 100 różnych modeli tego rodzaju mebli do łazienki. Nasze szafki pod umywalkę 60 cm odzwierciedlają wszystkie aktualne trendy architektoniczne. Oferujemy modele pochodzące z najnowszych katalogów takich producentów jak, chociażby Cersanit, Oristo, Koło, Roca, Defra czy Elita.

Szafka pod umywalkę 60 cm – stojąca czy wisząca?

Jaką szafkę pod umywalkę 60 cm wybrać? Czy lepsza będzie szafka podumywalkowa wisząca, czy może jednak klasyczna szafka na nóżkach? Wybór typu szafki pod umywalkę 60 cm jest najczęściej związany z tym, jakimi trendami architektonicznymi inspirujemy się, urządzając łazienkę. Jeżeli planujemy stworzenie nowoczesnej, designerskiej łazienki, to lepszym wyborem są zwykle szafki pod umywalkę 60 cm wiszące. Wisząca szafka wymaga co prawda nieco bardziej skomplikowanego montażu. Z drugiej jednak strony takie modele prezentują się świetnie w nowoczesnej łazience, nadają całej aranżacji wyjątkowej lekkości i optycznie ją powiększają. Sporą zaletą wiszących szafek pod umywalkę 60 cm jest również łatwy dostęp do przestrzeni pod meblem. Jest to bardzo przydatne na przykład w trakcie odkurzania czy mycia podłogi w łazience. Aranżując nowoczesną łazienkę do dyspozycji mamy szafki w różnych kolorach. Zamiast uniwersalnej bieli możemy wybrać tak modne ostatnio szafki pod umywalkę grafitowe czy czarne.

W naszej ofercie coś dla siebie znajdą jednak również miłośnicy klasycznych mebli łazienkowych. Szafki pod umywalkę 60 cm stojące wykorzystać możemy w łazience klasycznej czy też wnętrzu inspirowanym klimatami vintage. Na szafki stojące pod umywalkę decydujemy się stosunkowo często również w łazienkach loftowych czy industrialnych. W takim przypadku idealne będą modele łączące w sobie metal i drewno lub elementy imitujące naturalne drewno.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.