leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

SZAFKI POD UMYWALKĘ 55CM

3 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki pod umywalkę 55 cm

Szafka pod umywalkę to obowiązkowy element wyposażenia każdej łazienki. Szafka podumywalkowa nie tylko stanowi podporę i swojego rodzaju oprawę dla umywalki. Często jest to również funkcjonalny schowek na najpotrzebniejsze kosmetyki czy przybory toaletowe. Szafki pod umywalkę mają jeszcze jedną dodatkową zaletę. Skutecznie maskują one elementy syfonu i odpływu umywalki.

Szafki pod umywalkę 55 cm w sklepie Komfort to wyselekcjonowane modele z oferty polskich i europejskich producentów wyposażenia łazienek. Staramy się, aby dostępne w naszym sklepie szafki pod umywalkę 55 cm odzwierciedlały wszystkie najmodniejsze aktualnie trendy. Niezależnie od tego, czy urządzacie nowoczesną, designerską łazienkę, czy przytulną łazienkę w stylu vintage, zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą szafek podumywalkowych o szerokości 55 cm.

Szafka pod umywalkę szerokość 55 cm – jaką wybrać?

Wisząca szafka z szufladami, a może klasyczna szafka stojąca z drzwiczkami? Fronty na wysoki połysk, czy fronty matowe? Uniwersalna biel, czy nowoczesny grafit? To tylko kilka pytań, na które musimy sobie odpowiedzieć, wybierając szafkę pod umywalkę szerokości 55 cm. Odpowiedzi zależą w dużej mierze od naszych preferencji i tego, jaki efekt aranżacyjny chcemy osiągnąć.

Jeśli planujemy nowoczesną aranżację łazienki, to możemy wybrać szafki podumywalkowe 55 cm wiszące. Montowane w ten sposób szafki idealnie wpisują się w nowoczesną łazienkę, a dodatkowo optycznie ją powiększają. W tego typu aranżacjach, zamiast klasycznych białych szafek pod umywalkę 55 cm możemy postawić również na nieco bardziej wyraziste kolory. Hitem w nowoczesnych łazienkach są na przykład szafki grafitowe lub antracytowe.

Jeżeli natomiast planujemy łazienkę w stylu klasycznym lub aranżacje inspirowaną trendami retro czy vintage, to zwykle lepszym wyborem będą stojące szafki pod umywalkę 55 cm. W tego typu łazienkach zdecydowanie częściej wybieramy fronty matowe w klasycznej kolorystyce. Mogą to być na przykład szafki pod umywalkę białe, jasnoszare lub modele imitujące naturalne drewno orzechowe czy dębowe.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.