Current Image

Filtry

SZAFKI POD UMYWALKĘ 55CM

5 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki pod umywalkę 55 cm

Szafka pod umywalkę to obowiązkowy element wyposażenia każdej łazienki. Szafka podumywalkowa nie tylko stanowi podporę i swojego rodzaju oprawę dla umywalki. Często jest to również funkcjonalny schowek na najpotrzebniejsze kosmetyki czy przybory toaletowe. Szafki pod umywalkę mają jeszcze jedną dodatkową zaletę. Skutecznie maskują one elementy syfonu i odpływu umywalki.

Szafki pod umywalkę 55 cm w sklepie Komfort to wyselekcjonowane modele z oferty polskich i europejskich producentów wyposażenia łazienek. Staramy się, aby dostępne w naszym sklepie szafki pod umywalkę 55 cm odzwierciedlały wszystkie najmodniejsze aktualnie trendy. Niezależnie od tego, czy urządzacie nowoczesną, designerską łazienkę, czy przytulną łazienkę w stylu vintage, zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą szafek podumywalkowych o szerokości 55 cm.

Szafka pod umywalkę szerokość 55 cm – jaką wybrać?

Wisząca szafka z szufladami, a może klasyczna szafka stojąca z drzwiczkami? Fronty na wysoki połysk, czy fronty matowe? Uniwersalna biel, czy nowoczesny grafit? To tylko kilka pytań, na które musimy sobie odpowiedzieć, wybierając szafkę pod umywalkę szerokości 55 cm. Odpowiedzi zależą w dużej mierze od naszych preferencji i tego, jaki efekt aranżacyjny chcemy osiągnąć.

Jeśli planujemy nowoczesną aranżację łazienki, to możemy wybrać szafki podumywalkowe 55 cm wiszące. Montowane w ten sposób szafki idealnie wpisują się w nowoczesną łazienkę, a dodatkowo optycznie ją powiększają. W tego typu aranżacjach, zamiast klasycznych białych szafek pod umywalkę 55 cm możemy postawić również na nieco bardziej wyraziste kolory. Hitem w nowoczesnych łazienkach są na przykład szafki grafitowe lub antracytowe.

Jeżeli natomiast planujemy łazienkę w stylu klasycznym lub aranżacje inspirowaną trendami retro czy vintage, to zwykle lepszym wyborem będą stojące szafki pod umywalkę 55 cm. W tego typu łazienkach zdecydowanie częściej wybieramy fronty matowe w klasycznej kolorystyce. Mogą to być na przykład szafki pod umywalkę białe, jasnoszare lub modele imitujące naturalne drewno orzechowe czy dębowe.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady