Current Image

Filtry

SZAFKI POD UMYWALKĘ 50CM

41 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki pod umywalkę 50cm

Szafka pod umywalkę to jeden z kluczowych elementów wyposażenia większości łazienek. Szafki pod umywalkę 50 cm z jednej strony maskują elementy syfonu umywalki, a z drugiej pozwalają na stworzenie poręcznego i łatwo dostępnego schowka na kosmetyki i inne drobiazgi. W naszym sklepie internetowym oferujemy kilkadziesiąt modeli szafek pod umywalkę 50 cm. Są to szafki pod umywalki takich europejskich i polskich marek jak Roca, Oristo, Cersanit, Koło czy Elita. Oczywiście kupując szafkę o szerokości 50 cm, musimy upewnić się, że jest to produkt kompatybilny z wybraną przez nas umywalką. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zakup produktów pochodzących z tej samej kolekcji jednego producenta. Wybierając produkty z jednej linii danego producenta, mamy gwarancję, że nie natrafimy na problemy w czasie montażu umywalki. Jeśli macie wątpliwości odnośnie do tego, czy dany model szafki pod umywalkę 50 cm jest kompatybilny z wybraną przez Was umywalką, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Jaka szafka pod umywalkę 50 cm?

Wybór szafki pod umywalkę 50 cm ma znaczący wpływ na to, jak będzie prezentowała się cała aranżacja łazienki. Zarówno kolorystyka, jak i styl szafki pod umywalkę powinny być oczywiście dopasowane do charakteru całego pomieszczenia. W łazienkowych aranżacjach stawiamy najczęściej na uniwersalne klasyczne kolory. Nic więc dziwnego, że w kolekcjach producentów szafek pod umywalkę dominują modele białe, szare, czarne lub imitujące naturalne drewno.

Zdecydowanie najbardziej uniwersalnym wyborem jest biała szafka pod umywalkę 50 cm. W zależności od tego, czy chcemy stworzyć nowoczesną, designerską łazienkę czy też przytulne pomieszczenie w klasycznym stylu, możemy postawić na szafkę z frontami na wysoki połysk lub model matowy. Nie bez znaczenia jest również sposób montażu szafki pod umywalkę 50 cm. Szafki wiszące to domena przede wszystkim nowoczesnych łazienek. Podczas gdy modele stojące sprawdzą się w łazienkach nawiązujących stylem do klasycznych trendów architektonicznych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.