leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

SZAFKI POD UMYWALKĘ 120CM

65 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki pod umywalkę 120cm

Urządzając dużą i przestronną łazienkę, nie musimy szczególnie martwić się o ilość wolnego miejsca i możemy zdecydować się na rozwiązania, które stawiają przede wszystkim na komfort. Jednym z nich są bardzo szerokie szafki pod umywalkę 120 cm. Dysponując tak szerokim blatem, możemy pokusić się o montaż jednej bardzo szerokiej umywalki lub nawet dwóch mniejszych umywalek obok siebie. Takie rozwiązanie przywędrowało do nas zza oceanu i coraz częściej pojawia się w naszych domach.

Szafki pod umywalkę 120cm to w naszym sklepie zarówno modele dedykowane dla umywalek wpuszczanych w blat, jak i tak modnych ostatnio umywalek nablatowych. W przypadku umywalek wpuszczanych w blat musimy upewnić się, że oba produkty pochodzą z kompatybilnych ze sobą kolekcji. W ofercie naszego sklepu internetowego możecie znaleźć szafki pod umywalkę 120 cm z kolekcji takich marek jak Koło, Cersanit, Oristo czy Comad.

Oferujemy zarówno nowoczesne szafki pod umywalkę 120 cm, jak i modele nawiązujące do klasycznych trendów architektonicznych. W nowoczesnej aranżacji sprawdzą się na przykład szafki pod umywalkę 120 cm na wysoki połysk. Z kolei do tradycyjnej łazienki, minimalistycznej łazienki skandynawskiej czy przytulnej łazienki w stylu rustykalnym możemy wybrać drewniane szafki pod umywalkę 120 cm. Na uwagę zasługują również szafki wykonane z połączenia drewna i metalu. Są to przede wszystkim industrialne i loftowe szafki pod umywalkę 120 cm.

Kolor i styl szafki pod umywalkę to jednak nie wszystko, na co powinniśmy zwrócić uwagę. Duże znaczenie ma również to, w jaki sposób montowany jest ten element wyposażenia łazienki. Szafki pod umywalkę 120 cm wiszące nadają łazienkowej aranżacji lekkości i designerskiego charakteru. Taki sposób montażu szafki pozwala również na łatwy dostęp do przestrzeni pod szafką i ułatwia utrzymanie w łazience porządku. Z kolei stojące szafki pod umywalkę 120 cm to domena przede wszystkim tradycyjnych łazienek, a także aranżacji skandynawskich i loftowych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.