leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

SZAFKI POD UMYWALKĘ 100CM

38 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki pod umywalkę 100 cm

Aranżując główną łazienkę w domu jednorodzinnym czy mieszkaniu o większym metrażu, warto postawić na komfortowe rozwiązania, które będą w stanie sprostać potrzebom wszystkich domowników. Jeśli tylko pozwalają nam na to wymiary łazienki, możemy zdecydować się na szafki pod umywalkę 100 cm. W sklepie internetowym Komfort dostępnych jest kilkadziesiąt wzorów tego rodzaju mebli do łazienki. Nasze szafki pod umywalkę 100 cm sprawdzą się zarówno w nowoczesnych łazienkach, jak i klasycznych aranżacjach. Obok tradycyjnych białych szafek umywalkowych 100 cm oferujemy także modele z frontami imitującymi marmur, szafki pod umywalkę czarne, czy tak modne ostatnio modele w odcieniu grafitowym i antracytowym.

Szafka pod umywalkę 100 cm – umywalka nablatowa czy wpuszczana w blat?

W przypadku szafek pod umywalkę 100 cm do naszej dyspozycji są zarówno modele przystosowane do umywalek nablatowych, jak i szafki kompatybilne z umywalkami wpuszczanymi w blat. Które z tych rozwiązań sprawdzi się lepiej? Wybór pomiędzy umywalką nablatową a umywalką wpuszczaną w blat zależy w dużej mierze od naszych preferencji. Umywalki nablatowe to bardzo modne ostatnio rozwiązanie, na które zdecydować się możemy zarówno w przypadku łazienek klasycznych, czy skandynawskich, jak i nowoczesnych aranżacji. Szafki pod umywalkę nablatową 100 cm posiadają zwykle blat o wiele szerszy niż sama umywalka. Zyskujemy więc w łazience dodatkowe miejsce na kosmetyki czy inne drobiazgi. Decydując się na taką szafkę pod umywalkę 100 cm, warto dokupić umywalkę tego samego producenta, z tej samej kolekcji. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że wybrany model szafki i umywalka będą w pełni kompatybilne.

Mimo popularności umywalek nablatowych nadal bardzo często sięgamy po umywalki wpuszczane w blat. Można je w naszym sklepie kupić samodzielnie lub w komplecie z szafką pod umywalkę 100 cm. Zakup obu tych produktów w zestawie wiąże się najczęściej ze sporą oszczędnością czasu i pracy w trakcie montażu umywalki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.