Current Image

Filtry

SZAFKI POD UMYWALKĘ KOŁO

44 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki pod umywalkę Koło

Wielkopolska firma Koło to aktualnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów wyposażenia łazienek w naszym kraju. Poza szeroką ofertą armatury łazienkowej Koło jest także producentem funkcjonalnych mebli łazienkowych. Dużą część tej oferty stanowią szafki pod umywalkę Koło. Są to oczywiście szafki podumywalkowe kompatybilne z umywalkami tej samej marki.

W naszym sklepie internetowym oferujemy około 50 różnych modeli szafek pod umywalkę Koło. Są to przede wszystkim szafki podumywalkowe z ostatnich kolekcji tego producenta. Znajdziecie w nich modele inspirowane głównie nowoczesnymi i minimalistycznymi stylami architektonicznymi. Są to więc szafki pod umywalkę Koło białe, szare i czarne o prostym, geometrycznym designie. Na taką szafkę Koło możemy zdecydować się nie tylko w nowoczesnej łazience, ale również w aranżacjach skandynawskich lub niektórych klasycznych wnętrzach. Oczywiście wszystkie szafki pod umywalkę Koło zostały wykonane z odpornych na działanie wilgoci materiałów, które sprostają warunkom panującym w łazience. Przy odpowiedniej pielęgnacji szafki pod umywalkę Koło posłużą nam w łazience przez wiele lat.

Szafka pod umywalkę Koło – jaki model wybrać?

Wybór konkretnego modelu szafki podumywalkowej Koło podyktowany jest przede wszystkim tym, jaką umywalkę tej marki wybraliśmy. Szafki pod umywalki Koło dostępne są w ramach kilku różnych kolekcji. Są to między innymi linie produktowe Koło Traffic, Twins, Modo i Rekord. Szafki podumywalkowe Koło są oczywiście kompatybilne z wpuszczanymi w blat umywalkami z tych samych kolekcji. Przy wyborze szafki pod umywalkę Koło musimy więc wziąć pod uwagę rozmiar wybranej umywalki oraz kolekcję, z której pochodzi.

Większość szafek pod umywalkę Koło to funkcjonalne modele wyposażone w szuflady. Zastosowano w nich system tak zwanego cichego domyku, który pozwala na bezszelestne zamknięcie szuflad. W zależności od modelu umywalki możemy wybrać szafkę podumywalkową Koło wyposażoną w jedną lub dwie szuflady.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady