Current Image

Filtry

SZAFKI POD UMYWALKĘ ELITA

161 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki pod umywalkę Elita

Elita to jeden z niekwestionowanych liderów w branży mebli łazienkowych. Firma ta istnieje na rynku już od ponad 20 lat i posiada w swojej ofercie bardzo szeroką gamę mebli do łazienek. Poza samymi meblami w katalogu Elita znajdziemy także lustra łazienkowe, blaty, dedykowane do łazienek oświetlenie oraz kolekcję umywalek. Dużą część oferty tej marki stanowią także szafki pod umywalkę Elita.

W sklepie internetowym Komfort szafki pod umywalkę Elita to ponad 200 różnych modeli. Są to wzory z najnowszych kolekcji tej polskiej marki. Szafki pod umywalkę Elita to produkty dedykowane do łazienek. Są więc wykonane z materiałów odpornych na panujące w tym pomieszczeniu warunki.

Szafka pod umywalkę Elita – jaki model wybrać?

Dzięki bardzo szerokiej ofercie szafek pod umywalkę Elita możemy stosunkowo łatwo wybrać model, który będzie jak najlepiej dopasowany do naszej aranżacji łazienki. Szafki pod umywalkę Elita podzielone są na kilkanaście kolekcji inspirowanych różnymi wnętrzarskimi trendami. Producent ten oferuje wiele modeli przeznaczonych do montażu umywalek meblowych, które pełnią funkcję blatu. Znajdziemy tu jednak także szafki, na których możemy zamontować łazienkowy blat i tak modne ostatnio umywalki nablatowe. Poszczególne modele różnią się również pod kątem układu i organizacji przestrzeni. W katalogu szafek pod umywalkę Elita znajdziemy modele z funkcjonalnymi szufladami, otwartymi półkami, wysuwanymi koszami, czy klasycznymi uchylnymi szafkami.

Duża różnorodność szafek pod umywalkę Elita dotyczy również kolorystyki. Poza klasycznymi szafkami w kolorze białym czy jasnoszarym producent ten oferuje także modele w odcieniu grafitowym, czy antracytowym. Taka paleta barw jest domeną przede wszystkim tak modnych ostatnio aranżacji w stylu industrialnym. Coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy mebli łazienkowych w kolorze naturalnego drewna. Projektanci marki Elita proponują nam w ostatniej kolekcji szafki pod umywalkę w różnych odcieniach tego naturalnego materiału.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady