Current Image

Filtry

SZAFKI POD UMYWALKĘ CERSANIT

122 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki pod umywalkę Cersanit

Cersanit to aktualnie jeden z największych europejskich producentów kompleksowego wyposażenia łazienek. Oprócz kolekcji armatury łazienkowej firma ta oferuje także kompatybilne z nimi meble łazienkowe, w tym oczywiście szafki pod umywalkę Cersanit. W kategorii tej znajdziecie ponad 100 modeli szafek pod umywalkę Cersanit przystosowanych do różnego rodzaju armatury. Są to zarówno szafki pod umywalkę Cersanit wpuszczaną w blat, jak i szafki do umywalek nablatowych. Decydując się na szafkę pod umywalkę Cersanit i umywalkę tego samego producenta, z tej samej kolekcji, mamy gwarancję, że otrzymamy w pełni kompatybilne produkty.

Szafki Cersanit pod umywalkę – do każdej łazienki

Szafki Cersanit pod umywalkę to szeroka kategoria, w której znalazły się rozwiązania przystosowane do praktycznie każdej łazienki. W przypadku małej łazienki możemy sięgnąć po wąskie szafki pod umywalkę Cersanit. Bez trudu znajdziemy takie szafki o szerokości 40 czy nawet 35 cm. Dużą część oferty szafek Cersanit pod umywalkę stanowią oczywiście modele o szerokości od 60 do 80 cm. Jest to standardowa szerokość umywalek, na które decydujemy się najczęściej, urządzając główną łazienkę w domu czy mieszkaniu. W nowych kolekcjach mebli łazienkowych Cersanit coś dla siebie znajdą również osoby urządzające duże i przestronne łazienki. W przypadku takich pomieszczeń możemy zdecydować się na szafki pod umywalki Cersanit o szerokości 100 czy nawet 120 cm.

Szeroka rozmiarówka to jednak niejedyna zaleta szafek pod umywalkę Cersanit. W kolekcjach tego producenta znajdziemy meble pasujące do różnych łazienkowych aranżacji. Wiele z nich to nowoczesne szafki pod umywalkę Cersanit. Są to między innymi białe i szare szafki na wysoki połysk, a także minimalistyczne szafki pod umywalkę wiszące.

Na mały wybór nie powinni jednak narzekać również miłośnicy klasycznych wnętrz. W przypadku takiej łazienki możemy z powodzeniem sięgnąć po drewniane szafki Cersanit pod umywalkę lub też imitujące drewno szafki laminowane.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady