Current Image

Filtry

SZAFKI POD UMYWALKĘ SZARE

63 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki pod umywalkę szare

Minimalistyczna łazienka w stylu skandynawskim, surowa łazienka industrialna czy klasyczna łazienka to tylko kilka aranżacji, w których z powodzeniem możemy wykorzystać szafki pod umywalkę szare. Jest to niezwykle uniwersalny kolor, który daje nam dużą swobodę aranżacyjną. W zależności od tego, na jaki odcień szarej szafki pod umywalkę się zdecydujemy, możemy wykorzystać ją zarówno w nowoczesnej łazience, jak i w aranżacjach inspirowanych klimatami vintage.

Popularność mebli łazienkowych w kolorze szarym potwierdza też ilość dostępnych w naszym sklepie wzorów i modeli. Szafki pod umywalkę szare to niemal 100 różnych produktów. Pochodzą one z oferty takich liderów rynku wyposażenia łazienek jak Cersanit, Oristo, Koło, Elita czy Comad. W naszym sklepie online znajdziecie oczywiście również umywalki kompatybilne z poszczególnymi modelami szafek pod umywalkę w kolorze szarym.

Szafka umywalkowa szara – aranżacje

Szafki umywalkowe szare w naszych łazienkach wykorzystać możemy w kilku niezwykle popularnych aktualnie stylach architektonicznych. W przypadku aranżacji łazienki w stylu industrialnym możemy wykorzystać szafki umywalkowe ciemnoszare, w odcieniu grafitowym lub antracytowym. Idealna do industrialnej łazienki będzie szara szafka pod umywalkę z metalowymi nogami i bokami wykonanymi z materiału imitującego naturalne drewno. Szare szafki pod umywalkę z metalowymi nogami wykorzystać możemy również w loftowych aranżacjach łazienki. W ten styl idealnie będą wpisywać się szafki umywalkowe imitujące szare, postarzane drewno. Po szafki pod umywalkę szare w ciemniejszych odcieniach sięgnąć możemy również w aranżacjach skandynawskich. W takich wnętrzach szare meble łazienkowe stanowią często kontrast dla białej armatury i płytek. Jeżeli planujemy stworzenie nowoczesnej aranżacji w designerskim, awangardowym stylu, to możemy wybrać szafki umywalkowe szare na wysoki połysk. W tej kategorii królują modele z minimalistycznymi bezuchwytowymi frontami.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady