Current Image

Filtry

SZAFKI POD UMYWALKĘ BIAŁE

224 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki pod umywalkę białe

Biel to w dekoracji wnętrz jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów. Kolor biały od wielu lat kojarzy nam się przede wszystkim z aranżacją łazienek. Mimo że nowoczesne trendy mieszkaniowe wprowadziły do tego pomieszczenia również inne kolory, to jednak nadal bardzo często sięgamy po białe meble łazienkowe. Przykładem tego klasycznego trendu mogą być dostępne w naszym sklepie szafki pod umywalkę białe. O nieustającej popularności tego koloru może świadczyć, chociażby liczba dostępnych modeli białych szafek pod umywalkę. W naszym sklepie online znajdziecie ponad 200 różnych wzorów tego rodzaju szafek z najnowszych katalogów firm Cersanit, Koło, Oristo, Comad, Elita czy Defra. Jeśli szukacie uniwersalnej szafki pod umywalkę w kolorze białym, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie modele są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Szafka pod umywalkę biała – połysk czy mat?

W szerokiej ofercie białych szafek pod umywalkę dostępne są zarówno modele wykończone na wysoki połysk, jak i modele matowe. Który z tych dwóch rodzajów białych szafek pod umywalkę wybrać? Szafka pod umywalkę biała na wysoki połysk sprawdzi się przede wszystkim w typowo nowoczesnych aranżacjach. Błyszcząca powierzchnia takich mebli łazienkowych odbija światło, co sprawia z kolei, że łazienka może wydawać się optycznie większa. Minusem tego rodzaju białych szafek pod umywalkę jest to, że ewentualne zacieki z mydła czy odciski palców będą na nich wyraźnie widoczne. Decydując się na takie białe szafki na wysoki połyski, musimy się więc liczyć z koniecznością nieco częstszego sprzątania.

Szafki pod umywalkę białe mat wybieramy najczęściej aranżując łazienki klasyczne, wnętrza w stylu vintage czy retro oraz minimalistyczne łazienki skandynawskie. We wszystkich tych aranżacjach matowe fronty i blaty będą wyglądały dużo lepiej niż meble na wysoki połysk. Białe szafki pod umywalkę matowe możemy wykorzystać także w tak modnych ostatnio łazienkach w stylu loftowym. Dodatkową zaletą mebli z matowym finiszem jest również łatwiejsza i mniej czasochłonna pielęgnacja.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady