Current Image

Filtry

SŁUPKI ŁAZIENKOWE CERSANIT

28 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Słupki łazienkowe Cersanit

Polska marka Cersanit oferuje naprawdę szeroką gamę kompleksowego wyposażenia łazienek. Poza armaturą i bateriami łazienkowymi w katalogu Cersanit znajdziemy również szeroką ofertę mebli łazienkowych, w tym także tak zwane słupki łazienkowe.

Słupki łazienkowe Cersanit to wysokie i wąskie szafki, które pozwalają w optymalny sposób wykorzystać często niewielką, dostępną w łazience przestrzeń. Największą popularnością cieszą się słupki łazienkowe Cersanit 30 i 40 cm. Taki mebel zajmuje niewiele miejsca, a dzięki dużej wysokości jest całkiem pojemny.

Słupki łazienkowe Cersanit to kilkadziesiąt różnych modeli inspirowanych różnymi wnętrzarskimi trendami. Obok minimalistycznych słupków łazienkowych Cersanit białych czy szarych oferujemy również modele imitujące naturalne drewno. Dużą popularnością cieszą się ostatnio również słupki łazienkowe Cersanit z frontami imitującymi marmur. W naszej ofercie znajdziecie więc zarówno słupki łazienkowe Cersanit nowoczesne, jak i modele zaprojektowane z myślą o klasycznych i tradycyjnych łazienkach.

Słupek łazienkowy Cersanit wiszący czy stojący?

W najnowszych kolekcjach mebli łazienkowych projektanci Cersanit przygotowali dla nas zarówno słupki łazienkowe wiszące, jak i klasyczne modele stojące. Który słupek łazienkowy Cersanit wybrać?

Słupek łazienkowy Cersanit wiszący to idealna propozycja do nowoczesnych i minimalistycznych łazienek. Słupek łazienkowy Cersanit wiszący nadaje łazienkowej aranżacji lekkości i modernistycznego, designerskiego charakteru. Słupek łazienkowy wiszący Cersanit ma także praktyczną zaletę. Pozwala na łatwy dostęp do przestrzeni pod meblem. Jest to spore ułatwienie w trakcie sprzątania łazienki, które sprawia dodatkowo, że pod meblem nie zbiera się kurz.

W łazience inspirowanej klasycznymi trendami nieco częściej wybieramy słupki łazienkowe Cersanit stojące. Jakie zalety mają tego rodzaju szafki? Ze względu na swoją konstrukcję oferują nieco więcej przestrzeni do przechowywania przyborów toaletowych, środków czystości czy kosmetyków.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady