Current Image

Filtry

SŁUPKI ŁAZIENKOWE CZARNE

25 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Słupki łazienkowe czarne

Czarne meble łazienkowe przez wiele lat cieszyły się niezbyt dobrą opinią. Wielu z nas błędnie uważało, że takie meble mogą łatwo optycznie przytłoczyć całą aranżację tego pomieszczenia i sprawić, że łazienka będzie wyglądała na mniejszą niż w rzeczywistości. Popularność kilku nowoczesnych trendów wnętrzarskich pokazała jednak, że umiejętnie wykorzystane meble w tym kolorze, w tym słupki łazienkowe czarne mogą prawie każdej aranżacji nadać wyjątkowo eleganckiego charakteru.

Słupki łazienkowe czarne w ofercie naszego sklepu online to kilkanaście modeli wybranych z nowych kolekcji polskich i europejskich producentów wyposażenia łazienek. W sprzedaży mamy między innymi słupki łazienkowe czarne Koło, Elita, Oristo, Comad czy Deante. Nasza oferta obejmuje słupki w różnych rozmiarach. Od wąskich kompaktowych słupków łazienkowych czarnych 30 cm, przez uniwersalne słupki 40-50 cm, aż po pojemne modele o szerokości 60 cm.

Słupek łazienkowy czarny mat czy połysk?

W jakich aranżacjach lepiej sprawdzi się słupek łazienkowy czarny mat, a kiedy lepiej postawić na słupek czarny połysk? Zdecydowanie bardziej uniwersalne są słupki łazienkowe czarny mat. Możemy wykorzystać je na przykład w niezwykle popularnych ostatnio surowych aranżacjach w stylu industrialnym. W takiej łazience czarne meble możemy połączyć na przykład z szarymi płytkami imitującymi beton architektoniczny. Matowe słupki łazienkowe czarne mogą być jednak także bardzo ciekawym elementem minimalistycznej aranżacji skandynawskiej czy wielu klasycznych łazienek.

Nieco mniej uniwersalne są słupki czarne połysk. Na taki element wyposażenia łazienki możemy zdecydować się na przykład w aranżacji inspirowanej stylem glamour. Błyszcząca powierzchnia frontów i głęboki czarny kolor będą idealnie wpisywały się w charakter takiego stylu. Jeśli obawiamy się, że łazienka glamour z czarnymi meblami będzie zbyt ciemna, możemy rozjaśnić całość za pomocą kilku efektownych dodatków i dekoracji w kolorze srebrnym lub złotym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady