Current Image

Filtry

SŁUPKI ŁAZIENKOWE BIAŁE

112 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Słupki łazienkowe białe

Słupki łazienkowe białe to w sklepie online Komfort bardzo szeroka kategoria. Oferujemy ponad 80 różnych modeli słupków łazienkowych w kolorze białym. Są to meble z najnowszych kolekcji takich polskich i europejskich producentów wyposażenia łazienek jak Cersanit, Roca, Oristo, Comad, Koło cze Elita. Mamy nadzieję, że dzięki obszernej i stale poszerzanej ofercie, znajdziecie w naszym sklepie słupek łazienkowy biały idealnie dopasowany do Waszej aranżacji łazienki.

Słupek łazienkowy biały połysk czy mat?

Słupek łazienkowy biały połysk i słupek z białym frontami matowymi pozwalają na osiągnięcie całkiem innego efektu aranżacyjnego. Na słupek łazienkowy biały połysk decydujemy się zwykle w przypadku modernistycznych, designerskich wnętrz. Choć meble łazienkowe na wysoki połysk mogą sprawdzić się również w niektórych klasycznych aranżacjach. Niewątpliwą zaletą słupka łazienkowego białego na wysoki połysk jest to, że może on optycznie powiększać pomieszczenie. Z drugiej jednak strony musimy liczyć się z tym, że utrzymanie błyszczących frontów w czystości będzie nieco bardziej czasochłonne niż sprzątanie mebli matowych.

Słupki łazienkowe białe matowe o wiele lepiej sprawdzą się w łazience skandynawskiej lub wnętrzu inspirowanym popularnym ostatnio stylem loftowym. Białe fronty matowe są o wiele bardziej uniwersalne i łatwiejsze w codziennej pielęgnacji.

Słupek łazienkowy narożny biały – sposób na wykorzystanie narożnika

W niewielkiej łazience każda odrobina wolnej przestrzeni jest na wagę złota. Nic więc dziwnego, że w kolekcjach mebli łazienkowych coraz częściej pojawiają się słupki narożne. Słupek łazienkowy narożny biały pozwala nam w optymalny sposób wykorzystać, często trudno dostępną i niezagospodarowaną powierzchnię w samym narożniku pomieszczeniu.

Słupek łazienkowy biały połysk z koszem

W zabudowie nowoczesnych łazienek często decydujemy się na taki element jak słupek łazienkowy biały połysk z koszem. Błyszczące fronty w jasnym kolorze idealnie wpisują się w charakter nowoczesnej, designerskiej łazienki. Z kolei kosz na pranie to banalnie prosty, ale zarazem bardzo wygodny sposób na schowanie przeznaczonych do prania ubrać zarówno przed wzrokiem domowników, jak i gości.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady