leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DRZWI PRYSZNICOWE WAHADŁOWE

33 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi prysznicowe wahadłowe

Drzwi to zaraz po baterii prysznicowej najważniejszy element całej kabiny. Drzwi prysznicowe podlegają intensywnej eksploatacji, a dodatkowo narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Bardzo ważny jest więc wybór drzwi do prysznica dopasowanych nie tylko do stylu łazienki, ale również do jej wielkości i układu. Jednym z najbardziej uniwersalnych i najprostszych w montażu rozwiązań są drzwi prysznicowe wahadłowe. Takie uchylne drzwi do prysznica możemy wykorzystać zarówno w prysznicu wnękowym, jak i w standardowej kabinie.

Drzwi prysznicowe wahadłowe to w naszej ofercie kilkadziesiąt różnych modeli z oferty wiodących na polskim rynku producentów wyposażenia łazienek. Są to drzwi prysznicowe wahadłowe Kermi, New Trendy, Metal Hurt, Besco czy Sanplast.

Drzwi prysznicowe wahadłowe uchylne – zalety

  • Drzwi prysznicowe uchylne (wahadłowe) mają bardzo prostą konstrukcję, dzięki której są praktycznie bezawaryjne. Nieco bardziej skomplikowany mechanizm drzwi przesuwnych czy składanych może z czasem ulegać różnego rodzaju uszkodzeniom.
  • Wahadłowe drzwi do prysznica są także dużo łatwiejsze w pielęgnacji niż modele przesuwne. Prosty mechanizm i łatwy dostęp do wszystkich jego elementów sprawiają, że nie ma żadnych miejsc, w których mógłby gromadzić się osad z mydła czy kamień.
  • Drzwi prysznicowe wahadłowe są często łatwiejsze w montażu niż drzwi przesuwne czy składane.

Drzwi prysznicowe wahadłowe dwuskrzydłowe czy jednoskrzydłowe?

Drzwi prysznicowe wahadłowe to w zdecydowanej większości standardowe modele jednoskrzydłowe. Są jednak sytuacje, w których układ łazienki lub wymiary kabiny prysznicowej sprawiają, że lepszym rozwiązaniem są drzwi prysznicowe wahadłowe dwuskrzydłowe. Dzieje się tak na przykład w sytuacji, gdy przed kabiną nie ma odpowiedniej ilości miejsca potrzebnego do pełnego otwarcia drzwi jednoskrzydłowych. Alternatywnie, na drzwi prysznicowe wahadłowe dwuskrzydłowe możemy zdecydować się również w przypadku bardzo szerokiej kabiny.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.