leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DRZWI I ŚCIANKI PRYSZNICOWE OTWIERANE

559 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi i ścianki prysznicowe otwierane

Niestandardowe wymiary czy układ łazienki nie powinny być powodem do rezygnowania z montażu kabiny prysznicowej. Często specyficzny układ łazienki daje nam możliwość zaprojektowania unikalnych rozwiązań. Jednym z nich może być na przykład prysznic wnękowy czy tak popularna ostatnio kabina walk in. Często do stworzenia takich rozwiązań wystarczą nam proste otwierane drzwi prysznicowe lub ścianka prysznicowa o odpowiednich wymiarach.

Drzwi i ścianki prysznicowe otwierane w sklepie Komfort to ponad 230 różnych produktów. Tak duży wachlarz dostępnych modeli sprawia, że znajdziecie tu rozwiązanie idealne do praktycznie każdej łazienki. Nasze drzwi prysznicowe otwierane to zarówno standardowe modele uchylne, jak i dwuskrzydłowe drzwi wahadłowe. Są to w zdecydowanej większości modele wykonane z odpornego na stłuczenia czy zarysowania szkła hartowanego.

Drzwi prysznicowe otwierane do środka

Jako wadę klasycznych drzwi prysznicowych uchylnych i wahadłowych podaje się często to, że wymagają one sporo wolnego miejsca przed kabiną. W niewielkiej łazience standardowe drzwi prysznicowe mogą w trakcie otwierania kolidować z innymi elementami wyposażenia łazienki. W takim przypadku decydujemy się często na drzwi przesuwne, które jednak również nie są rozwiązaniem pozbawionym wad. Istnieje jednak jeszcze jedna praktyczna alternatywa, na którą możemy zdecydować się w przypadku takiej małej łazienki. Są to drzwi prysznicowe otwierane do wewnątrz. Kabina prysznicowa z drzwiami otwieranymi do wewnątrz nadal ma wszystkie zalety klasycznych drzwi uchylnych. Są one proste w montażu, a nieskomplikowany mechanizm minimalizuje ryzyko awarii. Uchylna budowa drzwi sprawia, że są one również o wiele prostsze w pielęgnacji niż drzwi przesuwne. Drzwi prysznicowe otwierane do wewnątrz eliminują jednak jedyną wadę drzwi uchylnych. W przypadku kabiny otwieranej do wewnątrz nie musimy martwić się o wystarczająca ilość miejsca bezpośrednio przed wejściem pod prysznic.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.