Current Image

Filtry

DRZWI I ŚCIANKI PRYSZNICOWE UCHYLNE

526 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi prysznicowe uchylne

Drzwi prysznicowe uchylne to niezawodna i prosta konstrukcja, którą możemy użyć do stworzenia funkcjonalnej strefy kąpielowej. Drzwi prysznicowe na zawiasach wykorzystać możemy zarówno w przypadku prysznica wnękowego, jak i standardowej kabiny prysznicowej. Uniwersalność tego rozwiązania sprawia również, że drzwi do prysznica uchylne sprawdzą się świetnie nie tylko w klasycznych, ale również w nowoczesnych aranżacjach łazienki.

Drzwi i ścianki prysznicowe uchylne w sklepie Komfort

Dowodem na popularność uchylnych drzwi prysznicowych i ścianek jest również liczba dostępnych w sklepie Komfort modeli. Drzwi i ścianki prysznicowe uchylne to w naszej ofercie około 200 różnych produktów. W stałej sprzedaży posiadamy uchylne drzwi prysznicowe i ścianki prysznicowe takich marek jak, chociażby New Trendy, Kermi, Deante, Cersanit, Omnires czy Metal Hurt. Cały czas staramy się również poszerzać ofertę naszego sklepu online. Mamy więc nadzieję, że już wkrótce znajdziecie tu uchylne drzwi prysznicowe z kolekcji kolejnych producentów.

Drzwi prysznicowe uchylne podwójne czy pojedyncze?

W zależności od wymiarów kabiny prysznicowej i miejsca dostępnego w łazience możemy zdecydować się na klasyczne drzwi prysznicowe uchylne pojedyncze lub drzwi dwuskrzydłowe. O tym, który rodzaj drzwi prysznicowych uchylnych sprawdzi się lepiej, decyduje przede wszystkim ilość wolnego miejsca bezpośrednio przed kabiną. Nieco więcej przestrzeni będą wymagały standardowe drzwi prysznicowe uchylne jednoskrzydłowe. Natomiast w małej lub bardzo wąskiej łazience możemy postawić na drzwi prysznicowe uchylne podwójne. Skrzydło drzwi będzie w takim przypadku o połowę węższe. Do pełnego otwarcia drzwi będziemy więc potrzebowali o połowę mniej miejsca. Alternatywą dla niewielkiej łazienki może być również kabina prysznicowa wyposażona w drzwi uchylne do wewnątrz. Nie jest to jednak tak komfortowe rozwiązanie, jak klasyczne drzwi otwierane na zewnątrz. Taka kabina może więc nie być najlepszym pomysłem, jeśli z łazienki korzystają na co dzień osoby starsze lub małe dzieci.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.