Current Image

Filtry

DRZWI I ŚCIANKI PRYSZNICOWE SKŁADANE (ŁAMANE)

13 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi i ścianki prysznicowe składane

Wanna czy może jednak kabina prysznicowa? To odwieczny dylemat osób aranżujących łazienkę. Jeśli ze względu na własne preferencje lub niewielkie wymiary łazienki zdecydowaliście się na kabinę prysznicową, to pozostaje jeszcze jedna istotna decyzja – wybór drzwi prysznicowych. Trzy podstawowe typy drzwi prysznicowych to drzwi składane (łamane), przesuwne i uchylne.

Drzwi prysznicowe składane, zwane również często drzwiami łamanymi to praktyczne rozwiązanie, które możemy wybrać zarówno w przypadku małych, kompaktowych kabin, jak i w przypadku dużego i przestronnego prysznica. Drzwi i ścianki prysznicowe składane to w naszej ofercie kilkadziesiąt różnych modeli z katalogów polskich i europejskich producentów wyposażenia łazienek. Są to między innymi drzwi prysznicowe składane hiszpańskiej marki Roca, a także polskich producentów Koło, Sanplast czy New Trendy. Jeśli szukacie dobrej jakości łamanych drzwi do kabiny prysznicowej, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie modele są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Drzwi i ścianki prysznicowe łamane – czy warto?

Zastawiacie się, czy drzwi prysznicowe łamane to dobry pomysł i czy taki model sprawdzi się w łazience na dłuższą metę? Drzwi prysznicowe łamane otwierają się na zdecydowanie większa szerokość niż modele przesuwne. Do zalet ścianki prysznicowej łamanej możemy zaliczyć również to, że w pozycji otwartej zajmuje ona mniej miejsca, niż klasyczne drzwi uchylne. Kiedy więc warto zdecydować się na taki model? Drzwi prysznicowe składane możemy wykorzystać na przykład w małej łazience, w której uchylne drzwi mogłyby kolidować z innymi elementami wyposażenia. Dodatkowym atutem łamanej ścianki prysznicowej jest też to, że można ona wizualnie powiększać kabinę, szczególnie jeśli zdecydujemy się na modny ostatnio model kabiny bez brodzika. Warto jednak postawić na trwały model wysokiej jakości, składany mechanizm jest bowiem nieco bardziej narażony na awarie niż drzwi przesuwne czy uchylne.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.