leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DRZWI I ŚCIANKI PRYSZNICOWE PRZESUWNE

277 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi prysznicowe przesuwne

O wyborze drzwi prysznicowych decydują często nie tylko nasze indywidualne preferencje, ale również wielkość i układ naszej łazienki oraz to, jaką ilością wolnego miejsca dysponujemy w bezpośrednim sąsiedztwie kabiny prysznicowej. Jednym ze stosunkowo często wybieranych rozwiązań są drzwi prysznicowe przesuwne.

W sklepie Komfort dostępnych jest ponad 100 różnych modeli drzwi i ścianek prysznicowych przesuwnych. Oferujemy przesuwne drzwi do kabiny prysznicowej w bardzo szerokiej rozmiarówce. Poczynając od standardowych modeli o szerokości 80 czy 90 cm, aż po bardzo duże drzwi prysznicowe przesuwne 180 cm.

Poza szeroką rozmiarówką oferujemy również drzwi prysznicowe z profilami w różnych kolorach. Uniwersalne drzwi prysznicowe przesuwne ze srebrnymi profilami to tylko część naszej oferty. Znajdziecie w niej również drzwi prysznicowe przesuwne czarne i białe. Takie modele można z powodzeniem wykorzystać w wielu nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach. Ścianka prysznicowa przesuwna z czarnymi profilami może być dodatkiem na przykład do loftowej lub industrialnej łazienki. Z kolei białe listwy sprawdzą się w łazience inspirowanej skandynawskim minimalizmem lub w klasycznym wnętrzu.

Ścianki prysznicowe przesuwne – jakie zalety ma takie rozwiązanie?

  • Ścianki prysznicowe przesuwne to rozwiązanie zaprojektowane przede wszystkim z myślą o niewielkich łazienkach. Drzwi prysznicowe przesuwne zajmują niewiele miejsca i w przeciwieństwie do drzwi uchylnych nie będą kolidować z innymi elementami wyposażenia łazienki.
  • Drzwi prysznicowe przesuwne mają stosunkowo prostą konstrukcję, która nie jest narażona na awarie czy uszkodzenia. Musimy jednak pamiętać o utrzymaniu prowadnic w czystości i regularnym usuwaniu ewentualnego osadu z mydła czy kamienia.
  • W sprzedaży dostępne są także drzwi prysznicowe przesuwne oferujące możliwość łatwego wyjęcia drzwi. Pozwala to na wygodny dostęp do wszystkich zakamarków i jest bardzo dużym ułatwieniem w trakcie sprzątania łazienki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.