leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI PROSTOKĄTNE WPUSZCZANE W BLAT

28 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki prostokątne wpuszczane w blat

Wpuszczane w blat umywalki to modele, które dają nam naprawdę dużą swobodę aranżacyjną. Z jednej strony nie jesteśmy skazani na zakup dedykowanej szafki podumywalkowej, jak w przypadku umywalek meblowych, a z drugiej są dużo bardziej praktyczne niż umywalki nablatowe. Największą popularnością w tej kategorii cieszą się umywalki prostokątne wpuszczane w blat. Ten geometryczny kształt sprawdzi się nie tylko w łazienkach inspirowanych nowoczesnymi trendami. Po umywalki prostokątne wpuszczane w blat możemy równie dobrze sięgnąć też w klasycznej łazience.

Umywalki prostokątne wpuszczane w blat to w sklepie Komfort kilkadziesiąt różnych modeli. Są to prostokątne umywalki wpuszczane z oferty nie tylko polskich, ale również europejskich marek. Oferujemy umywalki prostokątne wpuszczane w blat z ostatnich katalogów hiszpańskiej marki Roca. W naszej ofercie nie zabrakło także wpuszczanych umywalek Koło, Villeroy&Boch, Deante i Cersanit.

Umywalka prostokątna wpuszczana w blat – zalety

  • Umywalki prostokątne wpuszczane w blat możemy zamontować na dowolnym blacie łazienkowym. Tego rodzaju umywalki dają nam więc bardzo dużą swobodę aranżacyjną.
  • Prostokątne umywalki wpuszczane w blat są stosunkowo łatwe w montażu. Kluczowe jest jednak wycięcie w blacie otworu o odpowiednich wymiarach.
  • Ze względu na swoją konstrukcję i sposób montażu umywalka prostokątna wpuszczana w blat jest łatwa w pielęgnacji. Nie mamy tu do czynienia z trudno dostępnymi zakamarkami czy miejscami, w których może gromadzić się wilgoć lub osad z mydła.
  • Nie bez znaczenia są również względy czysto estetyczne. Prostokątne umywalki wpuszczane w blat idealnie wpisują się w charakter wielu nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz.
  • Umywalki prostokątne wpuszczane w blat dostępne są w bardzo różnych rozmiarach. Najmniejsze dostępne w naszym sklepie modele mają zaledwie 40 cm szerokości. W związku z tym umywalki wpuszczane w blat sprawdzą się nawet w przypadku niewielkich łazienek.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.