leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI OWALNE WPUSZCZANE W BLAT

21 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki owalne wpuszczane w blat

Minimalistyczne i praktyczne umywalki wpuszczane w blat dostępne są w przeróżnych kształtach i rozmiarach. Oprócz klasycznych umywalek prostokątnych wielu producentów armatury i wyposażenia łazienek oferuje także umywalki owalne wpuszczane w blat.

Jakie zalety mają umywalki owalne wpuszczane w blat? Ze względu na sposób montażu umywalki owalne wpuszczane w blat pozwalają nam zaoszczędzić w łazience miejsce i nie przytłaczają wizualnie aranżacji tego pomieszczenia. Cześć umywalki oraz konstrukcja syfonu ukryte są pod blatem. Umywalki owalne wpuszczane w blat dają nam również spore możliwości aranżacyjne. Blat pod umywalkę możemy dobrać samodzielnie z bardzo szerokiej oferty. Pozwala to stworzyć unikalny i efektowny wystrój strefy umywalkowej.

Umywalki owalne wpuszczane w blat to w naszym sklepie internetowym kilkadziesiąt modeli z oferty różnych polskich i zagranicznych marek. Obok modeli z oferty hiszpańskiej marki Roca, czy niemieckich umywalek Villeroy&Boch oferujemy również polskie umywalki owalne wpuszczane w blat Koło, Deante, Lavita czy Cersanit.

Umywalka owalna wpuszczana w blat

Z czym połączyć umywalkę owalną wpuszczaną w blat w aranżacji łazienki? W jakich wnętrzach sprawdzą się wpuszczane umywalki o takim eliptycznym kształcie? Umywalki owalne i okrągłe kojarzą nam się generalnie z aranżacjami nawiązującymi do klasycznych i tradycyjnych trendów wnętrzarskich. Nie oznacza to oczywiście, że umywalka owalna wpuszczana w blat nie znajdzie zastosowania również w nowoczesnych czy minimalistycznych aranżacjach.

Decydując się na owalne umywalki wpuszczane w blat, powinniśmy pamiętać o jednej podstawowej zasadzie. Umywalka w takim kształcie najlepiej sprawdzi się w aranżacjach, w których wykorzystaliśmy również kilka innych owalnych lub zaokrąglonych elementów. Umywalkę owalną wpuszczaną w blat możemy więc zestawić z owalnym lustrem i armaturą sanitarną o lekko zaokrąglonej linii. Jeżeli w naszej łazience dominują geometryczne formy i linie proste, to lepszym wyborem może okazać się umywalka prostokątna.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.