Current Image

Filtry

UMYWALKI ŚCIENNE (WISZĄCE) BEZ OTWORU NA BATERIE

15 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki ścienne bez otworu na baterie

Umywalki ścienne, zwane również umywalkami wiszącymi, to stosunkowo popularne i uniwersalne rozwiązanie, które wykorzystać możemy w różnych aranżacjach łazienki. O popularności tego typu umywalek decydują często względu czysto praktyczne. Są one stosunkowo proste w montażu. Sama umywalka przymocowana jest do ściany, co w niektórych przypadkach może wiązać się z koniecznością montażu specjalnego stelaża podtynkowego dedykowanego do umywalki. Plusem jest też łatwy dostęp do przestrzeni pod ścienną umywalką. Jest to bardzo wygodne w trakcie sprzątania łazienki. Umywalki ścienne dają nam także możliwość wykorzystywania dekoracyjnych syfonów. Opcjonalnie możemy zamaskować syfon, wykorzystując ceramiczny postument lub półpostument. Decydując się na umywalki ścienne, mamy więc kilka różnych możliwości ich zaaranżowania.

Co wyróżnia umywalki ścienne bez otworu na baterie? Jak sama nazwa mówi, są to modele, w przypadku których baterii nie montujemy na samej umywalce, a w ścianie nad umywalką. Dzięki temu zyskujemy nieco więcej miejsca na umywalce, które wykorzystać możemy na najpotrzebniejsze kosmetyki czy różnego rodzaju niezbędne w łazience akcesoria.

Umywalki wiszące bez otworu na baterie w sklepie Komfort

W sklepie internetowym Komfort umywalki wiszące bez otworu na baterie to kilkanaście produktów inspirowanych różnymi wnętrzarskimi trendami. Są to umywalki ścienne bez otworu na baterie nie tylko z oferty polskich, ale również zagranicznych producentów. Rodzime firmy reprezentują w tej kategorii umywalki wiszące bez otworu na baterie Cersanit i Koło. W sprzedaży mamy jednak także umywalki bez otworu na baterię hiszpańskiej marki Roca. Są to umywalki w różnych rozmiarach i kształtach. Największą popularnością cieszą się w tej kategorii klasyczne umywalki wiszące bez otworu na baterie półokrągłe. W naszym asortymencie znajdziecie jednak także kilka modeli prostokątnych, które wykorzystać można w nowoczesnych aranżacjach łazienki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.