leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

UMYWALKI PODBLATOWE PROSTOKĄTNE

11 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki podblatowe prostokątne

Umywalki wpuszczane w blat stosujemy w naszych łazienkach już od lat. Ostatnio jednak coraz większą popularnością cieszą się także umywalki podblatowe prostokątne. Czym wyróżniają się tego rodzaju umywalki? Umywalka podblatowa prostokątna montowana jest w całości pod blatem. Dzięki temu żaden element umywalki nie wystaje ponad powierzchnię blatu. Pozwala to na stworzenie wyjątkowo estetycznej i minimalistycznej aranżacji strefy umywalkowej.

Umywalki podblatowe prostokątne to w sklepie internetowym Komfort kilka modeli wyselekcjonowanych z oferty różnych producentów armatury i wyposażenia łazienek. W stałej sprzedaży mamy umywalki podblatowe prostokątne z katalogu wielkopolskiej marki Koło, a także hiszpańskie umywalki Roca montowane pod blatem. Cały czas staramy się też poszerzać ofertę naszego sklepu. W związku z tym mamy nadzieję, że niebawem w tej kategorii będą dostępne również produkty z oferty kolejnych renomowanych producentów wyposażenia łazienek.

Umywalka podblatowa prostokątna – w jakiej łazience sprawdzi się taki model?

W jakich łazienkach wykorzystać można umywalki podblatowe prostokątne? Wspomnieliśmy już, że największym atutem umywalki montowanej pod blatem jest możliwość zaoszczędzenia w łazience dodatkowego miejsca. Z tego względu umywalki podblatowe prostokątne to rozwiązanie idealne do niewielkich łazienek, które chcielibyśmy optycznie powiększyć. Umywalka montowana pod blatem nie tylko zajmuje niewiele miejsca, ale także nie będzie optycznie przytłaczać aranżacji małej łazienki.

Jeśli chodzi o konkretne trendy i style architektoniczne, to prostokątne umywalki podblatowe idealnie wpisują się w wiele nowoczesnych aranżacji. Przy odrobinie wnętrzarskiego wyczucia umywalkę podblatową w tym kształcie możemy z powodzeniem wykorzystać również w klasycznych aranżacja tego pomieszczenia. Ze względu na minimalistyczny design umywalka podblatowa prostokątna może być również elementem wystroju łazienki inspirowanej stylem skandynawskim.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.