Current Image

Filtry

UMYWALKI NABLATOWE PROSTOKĄTNE

134 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki nablatowe prostokątne

Umywalki stawiane na blacie to aktualnie jedno z najmodniejszych rozwiązań, po które sięgamy zarówno w łazienkach nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Bardzo dużą popularnością cieszą się w tej kategorii umywalki nablatowe prostokątne dostępne w wielu wariantach i rozmiarach.

Umywalki nablatowe prostokątne to w naszym sklepie online prawie 100 różnych modeli. Są to nablatowe umywalki prostokątne z najnowszych katalogów zarówno polskich, jak i europejskich producentów wyposażenia łazienek. Rodzime firmy reprezentują w tej kategorii między innymi umywalki nablatowe prostokątne Deante, Omnires, Lavita, Cersanit czy Koło. Oferujemy także niemieckie umywalki nablatowe prostokątne Villeroy&Boch oraz Duravit, a także umywalki z oferty hiszpańskiej marki Roca. Na uwagę zasługują także umywalki nablatowe prostokątne w innych niż klasyczna biel kolorach. Są to nie tylko umywalki nablatowe czarne, ale także modele w kolorze szarym, granatowym czy w odcieniu butelkowej zieleni.

Umywalka nablatowa prostokątna duża czy mała?

Ważnym kryterium wyboru prostokątnej umywalki nablatowej jest również jej rozmiar, a konkretnie szerokość. Umywalki nablatowe prostokątne ze względu na swoją konstrukcję i sposób montażu wymagają nieco więcej miejsca niż umywalki wpuszczane w blat. Dużą popularnością w tej kategorii cieszą się więc umywalki o nieco mniejszych gabarytach. Są to na przykład umywalki nablatowe prostokątne 45 czy 50 cm. Oczywiście, jeśli miejsce nie jest problemem, możemy wykorzystać umywalki nablatowe prostokątne 60 cm lub nawet jeszcze większe modele.

Umywalka nablatowa prostokątna z otworem na baterię czy bez?

Konstrukcja poszczególnych modeli umywalek nablatowych prostokątnych jest również uzależniona od tego, czy są one przystosowane do montażu baterii sztorcowej. W ramach naszego asortymentu znajdziecie zarówno umywalki nablatowe prostokątne z otworem na baterię, jak i modele pozbawione tego elementu. W tym drugim przypadku musimy zadbać o odpowiednio dopasowaną baterię ścienną lub baterię wolnostojącą montowaną bezpośrednio do blatu obok umywalki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.