Current Image

Filtry

UMYWALKI NABLATOWE OWALNE

126 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki nablatowe owalne

Nowoczesne, designerskie umywalki nablatowe to jeden z absolutnych bestsellerów ostatnich lat w kategorii wyposażenia łazienek. Na umywalki nablatowe decydujemy się coraz częściej i coraz chętniej zarówno w modernistycznych aranżacjach łazienki, jak i we wnętrzach inspirowanych klasycznymi trendami wnętrzarskimi. Umywalki montowane na blacie dostępne są w przeróżnych kształtach, jednak chyba największą grupę stanowią w tej kategorii umywalki nablatowe owalne.

W sklepie internetowym Komfort umywalki nablatowe owalne to ponad 70 różnych modeli. Oferujemy nablatowe umywalki owalne z najnowszych katalogów czołowych polskich i europejskich producentów armatury i wyposażenia łazienek. Obok produktów z kolekcji polskich marek Koło, Cersanit, Omnires czy Besco oferujemy również hiszpańskie umywalki nablatowe owalne Roca, czy niemiecki umywalki Duravit i Villeroy&Boch.

Umywalka nablatowa owalna mała czy duża?

Wybór pomiędzy umywalką nablatową owalną dużą i małą jest najczęściej uzależniony od metrażu naszej łazienki. Musimy pamiętać, że umywalka nablatowa wymaga nieco więcej wolnej przestrzeni niż umywalki wpuszczane w blat lub umywalki meblowe. W związku z tym dużą popularnością cieszą się stosunkowo małe umywalki nablatowe owalne o szerokości około 50 cm. Jeśli jednak dysponujemy łazienką o nieco większym metrażu, to możemy zdecydować się na wyjątkowo efektowny model w postaci dużej umywalki nablatowej owalnej o szerokości 70 czy 80 cm.

Umywalka nablatowa owalna z otworem na baterię czy bez?

Kolejną decyzją, którą musimy podjąć przy zakupie umywalki nablatowej owalnej, jest to, czy wybrać model z otworem na baterię, czy model przystosowany do baterii ściennej. Tu w grę wchodzą już przede wszystkim nasze preferencje i to, które z tych dwóch rozwiązań będzie naszym zdaniem lepiej pasowało do naszej łazienki. W ofercie sklepu Komfort znajdziecie zarówno umywalki nablatowe owalne z otworem na baterie, jak i modele pozbawione możliwości montażu baterii sztorcowej.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.