Current Image

Filtry

UMYWALKI NABLATOWE CZARNE

54 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki nablatowe czarne

Popularność kilku nowoczesnych i minimalistycznych trendów architektonicznych sprawiła, że w naszych łazienkach coraz częściej rezygnujemy z klasycznej armatury w kolorze białym. Idealnym przykładem tego trendu są niezwykle efektowne umywalki nablatowe czarne.

W sklepie Komfort umywalki nablatowe czarne to około 20 różnych modeli. Umywalki nablatowe czarne zdecydowało się wprowadzić do swojej oferty wielu producentów armatury. W stałej sprzedaży posiadamy czarne umywalki nablatowe takich marek jak Deante, Besco, Laveo, Comad, Elita czy Omnires. Ciekawą alternatywą dla umywalki w kolorze czarnym może być również umywalka nablatowa czarno-biała. Kilka takich modeli jest również dostępnych w naszym asortymencie. Są to umywalki z ostatniej kolekcji polskiej marki Omnires.

Umywalka nablatowa czarny mat czy połysk?

Umywalka nablatowa czarna matowa, czy może jednak na wysoki połysk? Który z tych modeli sprawdzi się lepiej w naszej łazience? Odpowiedź na to pytanie uzależniona jest przede wszystkim od tego, jaki efekt aranżacyjny chcemy osiągnąć. Zdecydowanie bardziej uniwersalna będzie umywalka nablatowa czarny mat. Możemy ją wykorzystać zarówno w nowoczesnej aranżacji industrialnej, minimalistycznej łazience skandynawskiej, jak i we wnętrzu klasycznym w stylu black&white. Umywalki nablatowe czarne matowe są też zdecydowanie mniej wymagające, jeśli chodzi o codzienną pielęgnację. Ewentualne zacieki czy odciski palców nie będą aż tak rzucały się w oczy na matowej powierzchni, jak na umywalce na wysoki połysk.

Są jednak także aranżacje łazienki, w których o wiele lepiej sprawdzi się umywalka nablatowa czarna połysk. Takie błyszczące akcesoria wpisują się idealnie w charakter ekstrawaganckich i pełnych blasku łazienek w stylu glamour. O wykorzystanie umywalki czarnej nablatowej na wysoki połysk możemy pokusić się również w przypadku niektórych designerskich nowoczesnych aranżacji, w których stawiamy także na meble łazienkowe na wysoki połysk.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.