Current Image

Filtry

ZESTAWY PRYSZNICOWE NATYNKOWE

452 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Zestawy prysznicowe natynkowe

Zestawy prysznicowe natynkowe to aktualnie najpopularniejszy element wyposażenia kabin prysznicowych. W zależności od wybranego produktu zestaw prysznicowy natynkowy może składać się z baterii, słuchawki i drążka. Wielu producentów oferuje jednak również zestawy prysznicowe wyposażone w dodatkowe elementy jak deszczownica czy dysze do hydromasażu. W sklepie online Komfort zestawy prysznicowe natynkowe to niemal 300 produktów z katalogów różnych producentów armatury łazienkowej. Oferujemy między innymi natynkowe zestawy prysznicowe Omnires, Laveo, Deante, Cersanit, Kuchinox czy Tres. Są to nie tylko klasyczne srebrne zestawy prysznicowe. Wielu producentów zdecydował się wprowadzić do swojej oferty również coraz popularniejsze zestawy prysznicowe natynkowe czarne czy złote.

Zestaw natryskowy natynkowy – najważniejsze zalety

Co sprawiło, że zestawy natryskowe natynkowe cieszą się tak dużą popularnością? Wpływ na to mają przede wszystkim względy praktyczne związane z wyborem tego typu wyposażenia kabiny prysznicowej. Największym atutem jest łatwy montaż zestawów prysznicowych natynkowych. Wszystkie elementy takiego zestawu znajdują się na powierzchni płytek. Jest to bardzo duże ułatwienie w przypadku awarii lub gdy chcemy wymienić zestaw prysznicowy natynkowy na inny model. Zaletą zestawów natryskowych natynkowych jest też często niższa cena w porównaniu do minimalistycznych zestawów podtynkowych.

Zestaw prysznicowy natynkowy z deszczownicą czy bez?

Wybierając zestaw prysznicowy natynkowy, musimy jeszcze podjąć decyzję, czy lepszy będzie zestaw z deszczownicą, czy bez. Wybór ten powinien być uzależniony od naszych osobistych preferencji, potrzeb i wymiarów kabiny prysznicowej. Deszczownica znacznie poprawia komfort kąpieli i w wielu przypadkach jest też ciekawym elementem wystroju łazienki. Z drugiej jednak strony w przypadku mniejszej kabiny prysznicowej funkcję deszczownicy może z powodzeniem pełnić także montowana na drążku słuchawka.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.