Filtry

BATERIE ŁAZIENKOWE MIEDZIANE

80 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie łazienkowe miedziane

Miedź we wnętrzach to jeden z najgorętszych trendów architektonicznych ostatnich sezonów. Dodatki i elementy wyposażenia w kolorze miedzianym nie są już zarezerwowane wyłącznie dla aranżacji w stylu retro. Na baterie łazienkowe miedziane możemy zdecydować się także w przypadku wnętrz inspirowanych wieloma innymi stylami architektonicznymi.

Popularność miedzianych dodatków i elementów wyposażenia znalazła odzwierciedlenie również w ofercie naszego sklepu online. Znajdziecie w niej aż 80 różnych modeli baterii łazienkowych miedzianych. Są to produkty z katalogów takich marek jak Grohe, Omnires, Strohm Teka, Valvex czy Laveo. Nasze baterie łazienkowe w kolorze miedzi to zarówno baterie umywalkowe, prysznicowe, wannowe, jak i uniwersalne baterie wannowo-prysznicowe. W kategorii miedzianych baterii do łazienki znajdziecie nawet baterie bidetowe.

Baterie łazienkowe miedziane nowoczesne i retro

Moda na miedź sprawiła, że wielu producentów zdecydowało się uwzględnić w swoich kolekcjach nie tylko baterie łazienkowe w kolorze miedzi retro, ale również miedziane baterie łazienkowe nowoczesne. W jakich aranżacjach możemy wykorzystać armaturę łazienkową miedzianą? Nowoczesna bateria miedziana może być ciekawym dodatkiem do surowej aranżacji w stylu industrialnym. Miedziana bateria do łazienki będzie wyglądać bardzo efektownie na tle charakterystycznych dla tego stylu płytek imitujących beton.

Po miedziane baterie łazienkowe nowoczesne możemy z powodzeniem sięgnąć także w przypadku minimalistycznych aranżacji skandynawskich. Kilka miedzianych dodatków może skutecznie ożywić takie dość monotonne wnętrze utrzymane w jasnych kolorach.

Na brak popularności nie mogą jednak narzekać także baterie łazienkowe miedziane w stylu retro. Po takie stylizowane, ozdobne modele możemy sięgnąć na przykład w aranżacji łazienki inspirowanej stylem pałacowym, czy też w przypadku efektownej aranżacji glamour. Miedziana bateria łazienkowa retro może być również dodatkiem do wnętrza rustykalnego.

Zobacz powiązane produkty