Filtry

BATERIE ŁAZIENKOWE OMNIRES

1016 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie łazienkowe Omnires

Omnires to jeden z rodzimych producentów armatury i kompleksowego wyposażenia łazienek, który w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zdobył zasięg globalny. Produkty tej marki, w tym baterie łazienkowe Omnires zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach na całym świecie. Od samego początku istnienia tej firmy, czyli od ponad 30 lat, projektanci Omnires stawiali sobie za cel połączenie wysokiej jakości i funkcjonalności przy jednoczesnym podążaniu za nowoczesnymi trendami. Ucieleśnieniem tej zasady są baterie łazienkowe Omnires z najnowszych kolekcji. Z jednej strony są to produkty trwałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Z drugiej strony w ofercie baterii łazienkowych Omnires znajdziemy modele inspirowane najmodniejszymi aktualnie trendami wnętrzarskimi.

W sklepie internetowym Komfort baterie łazienkowe Omnires to ponad 500 różnych produktów z ostatnich kolekcji tej marki. Są to baterie łazienkowe Omnires do umywalki, wanny, kabiny prysznicowej, a nawet baterie łazienkowe do bidetu. Jeśli szukacie sprawdzonej i dobrej jakości armatury, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie baterie łazienkowe Omnires są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Bateria łazienkowa Omnires czarna czy złota?

Podążanie za nowymi trendami zawsze stało wysoko na liście priorytetów projektantów marki Omnires. Nic więc dziwnego, że w kolekcji baterii łazienkowych tego producenta znajdziemy nie tylko armaturę w klasycznym i standardowym kolorze srebrnym. Dużą popularnością cieszą się również baterie łazienkowe złote Omnires. Moda na złote dodatki sprawiła, że po złote baterie łazienkowe Omnires możemy sięgnąć, zarówno aranżując nowoczesną łazienkę, jak i klasyczne wnętrze. Armatura łazienkowa Omnires to także modne ostatnio baterie czarne i miedziane. Możemy z powodzeniem wykorzystać je na przykład w łazience industrialnej czy loftowej. Po czerń i miedź możemy również dobrze sięgnąć także w przypadku łazienki inspirowanej skandynawskim minimalizmem.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.