Current Image

Filtry

ZESTAWY PRYSZNICOWE PODTYNKOWE

227 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zestawy prysznicowe podtynkowe

Zestawy prysznicowe podtynkowe to kompletne rozwiązania, które pozwalają nam na stworzenie designerskiej, minimalistycznej kabiny prysznicowej. Na zestaw prysznicowy podtynkowy składa się zwykle bateria podtynkowa, słuchawka prysznicowa i deszczownica. Ewentualnie możemy zdecydować się na zestaw, który zawiera samą deszczownicę lub słuchawkę.

Styl i kolor zestawu prysznicowego podtynkowego powinniśmy oczywiście dopasować do aranżacji całej łazienki. Jeszcze kilka lat temu w tej kategorii królowały przede wszystkim klasyczne zestawy prysznicowe podtynkowe w kolorze srebrnym. Dziś modele chromowane zastępują coraz częściej zestawy prysznicowe podtynkowe czarne, złote, białe czy miedziane. W wielu łazienkowych aranżacjach taki czarny czy złoty zestaw podtynkowy prysznicowy będzie wyglądał dużo atrakcyjniej niż klasyczne baterie chromowane.

W naszym sklepie można znaleźć ponad 140 modeli zestawów prysznicowych takich marek jak Cersanit, Grohe, Laveo, Deante czy Kludi. Jeśli planujecie stworzenie nowoczesnej kabiny prysznicowej z zestawem podtynkowym, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą czy bez?

Jedno z najważniejszych pytań przy wyborze podtynkowego zestawu prysznicowego, dotyczy tego, czy zdecydować się na zestaw z deszczownicą, czy z samą słuchawką. Jakie są zalety zestawu prysznicowego podtynkowe z deszczownicą? Takie rozwiązanie to przede wszystkim komfort i wygoda. Kąpiel pod deszczownicą jest często namiastką relaksacyjnego masażu po ciężkim dniu. Dodatkowym atutem jest również designerski wygląd wielu oferowanych w naszym sklepie deszczownic. Wybór podtynkowego zestawy prysznicowego z deszczownicą ma więc wpływ również na to, jak będzie się prezentować nasza kabina prysznicowa. W niektórych stylach architektonicznych deszczownica jest nie tylko praktycznym dodatkiem, ale również swojego rodzaju dekoracja łazienki.

Zestawy prysznicowe podtynkowe bez deszczownicy to zwykle nieco tańsze modele. Musimy jednak pamiętać, że sama słuchawka ma zwykle o wiele mniejszy zasięg strumienia i nie oferuje takiego komfortu jak kąpiel pod deszczownicą.

Zobacz powiązane produkty