Filtry

BATERIE ŁAZIENKOWE ZŁOTE

202 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie łazienkowe złote

Zaledwie kilka lat temu złote dodatki kojarzyły nam się przede wszystkim z krzykliwymi ekstrawaganckimi wnętrzami. W ciągu ostatnich kilku sezonów dekoratorzy wnętrz dobitnie udowodnili, że moda na złoto nie tylko powróciła. Pokazali również, że wykorzystane umiejętnie i z umiarem złote dodatki i akcesoria mogą nadać niezwykle eleganckiego charakteru nawet prostemu wnętrzu. Elementem, który pozwala osiągnąć taki efekt w aranżacji łazienki, są oczywiście złote baterie łazienkowe.

O tym, jak popularne są aktualnie baterie łazienkowe złote, świadczy również oferta naszego sklepu online. W stałej sprzedaży posiadamy ponad 170 różnych modeli złotych baterii do łazienki. Nasza oferta obejmuje złote baterie łazienkowe z katalogów różnych marek. Są to między innymi baterie do łazienki w kolorze złotym Omnires, Cersanit, Laveo, Strohm Teka czy Grohe. Znajdziecie tutaj zarówno złote baterie umywalkowe, jak i baterie przeznaczone do wanny i kabiny prysznicowej. Po złotą armaturę możecie z powodzeniem sięgnąć, aranżując łazienkę nowoczesną i wnętrza inspirowane różnymi trendami retro i vintage.

Baterie łazienkowe czarno-złote

W wielu aranżacjach łazienek sprawdzi się również bardzo modne ostatnio połączenie złota z kolorem czarnym. Po baterie łazienkowe czarno-złote możemy sięgnąć na przykład w przypadku łazienki inspirowanej stylem glamour. W takiej aranżacji bateria łazienkowa czarno-złota będzie wyglądać wyjątkowo efektownie w połączeniu z płytkami imitującymi ciemny marmur.

Baterie łazienkowe stare złoto

Po złote baterie do łazienki możemy sięgnąć również w przypadku aranżacji inspirowanych różnymi trendami retro i vintage. Tak zwane baterie łazienkowe stare złoto, czyli baterie imitujące szczotkowany, lekko matowy metal mogą być ciekawym dodatkiem na przykład do łazienki rustykalnej lub też romantycznej aranżacji w stylu prowansalskim. Z kolei w przypadku nowoczesnych wnętrz lub klasycznych łazienek możemy postawić na złote krany do łazienki polerowane na wysoki połysk.

Zobacz powiązane produkty