Filtry

BATERIE ŁAZIENKOWE GROHE

69 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie łazienkowe Grohe

Marka Grohe już od wielu lat jest symbolem najwyższej jakości i modnego designu. Baterie łazienkowe Grohe są cenione nie tylko za wysokiej jakości wykonanie, ale również za innowacyjne rozwiązania, które marka ta regularnie wprowadza na rynek. Jakość baterii łazienkowych Grohe została wielokrotnie potwierdzona przeróżnymi nagrodami i wyróżnieniami przyznanymi produktom tej firmy. W ciągu ostatniej dekady baterie Grohe zdobyły ponad 240 tego rodzaju nagród na branżowych imprezach na całym świecie.

Produktów marki Grohe nie mogło oczywiście zabraknąć w ofercie naszego sklepu internetowego. Na naszych wirtualnych półkach znajdziecie baterie łazienkowe Grohe z najnowszych kolekcji. Są to zarówno baterie łazienkowe umywalkowe, jak i baterie Grohe przeznaczone do montażu przy wannie lub w kabinie prysznicowej. Jeśli szukacie najwyższej jakości baterii łazienkowych, zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi aktualnie produktami marki Grohe. Staramy się także cały czas poszerzać ofertę baterii tego producenta i wprowadzać na rynek oferowane przez tę firmę nowości.

Bateria łazienkowa Grohe – wybór na lata

W przeciwieństwie do wielu innych marek, baterie łazienkowe Grohe opatrzone są znakiem jakości „Made in Germany”. Każda bateria łazienkowa Grohe powstaje w nowoczesnych fabrykach u naszego zachodniego sąsiada. Baterie Grohe są ucieleśnieniem przysłowiowej niemieckiej dokładności i precyzji. Eksperci tej marki cały czas pracują również nad nowymi rozwiązaniami, które przekładają się nie tylko na trwałość i komfort codziennego użytkowania. Do produktów marki Grohe wdrażane są często również rozwiązania pozwalające na znaczne zmniejszenie ilości zużywanej wody. Idealnym przykładem takich rozwiązań są produkty Grohe EcoJoy™. Zastosowane w tych bateriach łazienkowych Grohe rozwiązania pozwalają zaoszczędzić nawet do 40% wody zużywanej w trakcie użytkowania zwykłych baterii. Przekłada się to nie tylko na ochronę środowiska naturalnego, ale również na niższe rachunki, które płacimy za wodę.

Zobacz powiązane produkty