Filtry

BATERIE ŁAZIENKOWE CZARNE

756 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie łazienkowe czarne

Znudziły Ci się klasyczne, srebrne baterie łazienkowe? Szukasz oryginalnego rozwiązania do nowoczesnej łazienki? Sprawdź baterie łazienkowe czarne w ofercie sklepu internetowego Komfort. Aktualnie oferujemy kilkadziesiąt modeli czarnych baterii łazienkowych, zarówno umywalkowych, jak i prysznicowych. Czarne baterie łazienkowe to naprawdę oryginalna alternatywa w stosunku do chromowanej armatury. Czarne baterie łazienkowe pełnią nie tylko funkcje czysto praktyczne. Ze względu na swój kolor i często również oryginalny design stają się elementem wystroju łazienki. Dużą zaletą czarnych baterii łazienkowych jest też to, że kolor ten jest bardzo uniwersalny. Klasycznym wyborem jest zestawienie czarnej baterii z białymi kafelkami i armaturą. Taki czarno–biały duet świetnie podkreśli nowoczesny charakter łazienki. Jednak czarna bateria łazienkowa będzie się świetnie prezentować nie tylko na tle białej armatury czy kafelków. Ciekawe aranżacje można również stworzyć, łącząc czarne baterie łazienkowe z elementami pastelowymi, różowymi czy nawet czerwonymi.

Wiele osób mylnie uważa, że na czarnych bateriach łazienkowych o wiele bardziej widoczne będą zacieki z mydła lub kamienny osad. W rzeczywistości każda bateria, niezależnie od materiału i koloru, wymaga regularnego czyszczenia i pielęgnacji. Dodatkowo wiele modeli czarnych baterii łazienkowych jest fabrycznie pokryta specjalną powłoką zapobiegającą przyleganiu brudu i powstawaniu nadmiernej ilości zacieków.

Czarne baterie umywalkowe

Zastawiasz się, w jakiej łazience najlepiej sprawdzą się czarne baterie umywalkowe? Tego rodzaju armatura będzie idealnym wyborem przede wszystkim do nowoczesnych stylizacji. Po baterie umywalkowe w kolorze czarnym możemy więc sięgnąć, urządzając łazienkę w stylu industrialnym czy loftowym. Ze względu na to, że kolor czarny świetnie prezentuje się w zestawieniu z bielą i szarościami, czarne baterie umywalkowe korzystnie zaprezentują się również w łazience w stylu skandynawskim. W takich aranżacjach czarna bateria umywalkowa może być elementem wyróżniającym się na tle minimalistycznej, jasnej łazienki.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.