Current Image

Filtry

ZESTAWY PRYSZNICOWE KLUDI

5 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kludi zestaw prysznicowy

Niemiecka marka Kludi to dziś jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów kuchennej i łazienkowej armatury sanitarnej w Europie. Za firmą tą stoi niemal 100 lat doświadczenia w projektowaniu wyposażenia łazienek. W katalogu tego producenta znajdziecie przede wszystkim baterie wannowe i umywalkowe, a także zestawy prysznicowe i całe systemy natryskowe, dzięki którym możecie stworzyć funkcjonalną i komfortową strefę natryskową. O jakości baterii Kludi świadczą nie tylko opinie tysięcy zadowolonych klientów, ale również to, że produkty tej marki objęte są aż 10-letnią gwarancją.

Zestawy prysznicowe Kludi to pozycja, której nie mogło zabraknąć również w naszym sklepie online. W ciągłej sprzedaży mamy zestawy prysznicowe Kludi z najnowszych kolekcji tej niemieckiej marki. Wyróżnia je nie tylko ciekawy design i wysoka jakość, ale również różne przydatne na co dzień dodatkowe funkcje i rozwiązania przyjazne dla środowiska. Niezależnie od tego, czy interesuje Was zestaw prysznicowy Kludi z samą słuchawką, czy też komfortowy system natryskowy wyposażony dodatkowo w deszczownicę, to zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w tej kategorii produktami.

Zestaw natryskowy Kludi – z czego się składa?

Terminem zestaw natryskowy czy zestaw prysznicowy określa się najczęściej komplet składający się ze słuchawki prysznicowej wraz z wężem oraz drążka z uchwytem, który pozwala zamontować słuchawkę na różnych wysokościach. Taki zestaw natryskowy Kludi jest zwykle integralną częścią systemu prysznicowego w kabinie. Zestaw natryskowy Kludi możecie jednak wykorzystać także nad wanną. W wielu przypadkach zestaw prysznicowy zamontowany nad wanną pozwala stworzyć rozwiązanie kompromisowe pomiędzy kabiną prysznicową a wanną.

Czym różni się zestaw natryskowy Kludi od systemu prysznicowego? W największym uproszczeniu można powiedzieć, że zestaw prysznicowy jest zwykle jedną z części całego systemu natryskowego. W skład zestawu prysznicowego wchodzą najczęściej takie elementy jak słuchawka, wąż prysznicowy i drążek prysznicowy montowany do ściany w kabinie lub nad wanną. Natomiast termin system prysznicowy odnosi się zwykle do większego zestawu, w skład którego wchodzą dodatkowo takie elementy jak termostat lub mieszacz i deszczownica. System natryskowy Kludi to więc kompletne wyposażenie kabiny prysznicowej, dzięki któremu będziecie mogli korzystać zarówno ze słuchawki, jak i deszczownicy.

O tym, czy lepiej sprawdzi się zestaw prysznicowy Kludi, czy może cały system natryskowy, decydują przede wszystkim Wasze potrzeby i możliwości. Sama słuchawka prysznicowa na drążku pozwala na stworzenie funkcjonalnej kabiny idealnej na szybki, odświeżający prysznic. Jeśli jednak zależy Wam na rozwiązaniu oferującym dodatkowy komfort, to warto rozważyć montaż systemu natryskowego Kludi wyposażonego dodatkowo w deszczownicę. Marka ta posiada w swojej ofercie ultracienkie deszczownice, które będą nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia strefy natryskowej, ale również jej ozdobą.

Zobacz powiązane produkty