Current Image

Filtry

ZESTAWY PRYSZNICOWE ZŁOTE

38 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zestawy prysznicowe złote

Czasy, kiedy w naszych łazienkach przeważały klasyczne baterie chromowane w srebrnym kolorze mamy dawno za sobą. Popularność różnego rodzaju nowoczesnych trendów wnętrzarskich sprawiła, że coraz częściej i coraz chętniej sięgamy po zestawy prysznicowe w innych kolorach. Bardzo dużą popularnością cieszą się na przykład zestawy prysznicowe złote.

W sklepie internetowym Komfort zestawy prysznicowe złote to aż kilkadziesiąt różnych propozycji. W sprzedaży posiadamy między innymi zestawy prysznicowe złote Omnires, Cersanit, Laveo, Valvex czy Tres. W zależności od wybranego modelu takie złote zestawy prysznicowe możemy wykorzystać zarówno w łazience klasycznej, nowoczesnej, jak i w niektórych wnętrzach inspirowanych bardziej tradycyjnymi trendami. Jeżeli interesują Was zestawy prysznicowe w złotym kolorze, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w tej kategorii produktami.

Złoty zestaw prysznicowy – aranżacje

Jeszcze do niedawna złote dodatki kojarzyły nam się przede wszystkim z wnętrzami glamour czy aranżacjami inspirowanymi stylem pałacowym. Dziś złote akcenty są jednym z najmodniejszych wnętrzarskich dodatków. Projektanci wnętrz wielokrotnie udowodnili, że złote dodatki mogą prawie każdemu wnętrzu dodać niewymuszonej elegancji. W jakich aranżacjach łazienek sprawdzi się złoty zestaw prysznicowy? Na taki element wyposażenia możemy zdecydować się zarówno w przypadku łazienek klasycznych, jak i wielu nowoczesnych wnętrz. Uniwersalność tego koloru sprawia, że złoty zestaw prysznicowy będzie się atrakcyjnie prezentował zarówno na tle płytek białych, jak i ceramiki w ciemniejszym odcieniu. Złote zestawy prysznicowe możemy połączyć na przykład z żyłkowanymi płytkami imitującymi marmur. Oczywiście nie nie stoi na przeszkodzie, żeby na złoty zestaw prysznicowy zdecydować się również w przypadku łazienki w stylu glamour. W takim przypadku warto zadbać o to, aby kolor takiej baterii korespondował z innymi metalicznymi dodatkami w aranżacji naszej łazienki.

Zobacz powiązane produkty