Current Image

Filtry

BATERIE PODTYNKOWE WANNOWE

114 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie podtynkowe wannowe

Baterie podtynkowe wannowe to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesność i minimalizm. W przypadku baterii wannowych podtynkowych prawie cała ich konstrukcja ukryta jest w ścianie pod płytkami. Na zewnątrz znajduje się wyłącznie wylewka i najczęściej jeden uchwyt pozwalający na sterowanie zarówno siłą strumienia, jak i temperaturą wody. Oczywiście dostępne są również baterie podtynkowe wannowe z prysznicem czy deszczownicą. Decydując się na taką baterię, możemy z łatwością zmienić naszą wannę w namiastkę nowoczesnej kabiny prysznicowej.

Największą zaletą baterii podtynkowych wannowych jest ich estetyczny i nowoczesny wygląd. Takie rozwiązanie ma jednak również zalety praktyczne. W bardzo małej łazience, w której zależy nam na każdej odrobinie wolnego miejsca, baterie wannowe podtynkowe pozwalają zaoszczędzić nieco przestrzeni nad wanną. Decydując się na tego rodzaju baterię do wanny, musimy jednak zadbać o odpowiednie przygotowanie instalacji wodnej. Po baterie podtynkowe wannowe sięgamy więc najczęściej na etapie urządzania łazienki, przed położeniem płytek lub w trakcie generalnego remontu tego pomieszczenia.

Bateria podtynkowa wannowa czarna, złota, a może biała?

Baterie podtynkowe wannowe w nowych kolekcjach producentów armatury łazienkowej to nie tylko klasyczne modele w kolorze srebrnym. Poza bateriami chromowanymi większość marek oferuje również podtynkowe baterie wannowe w innych kolorach. Dużą popularnością cieszą się na przykład baterie podtynkowe wannowe czarne lub białe. Takie modele wykorzystać można w różnego rodzaju nowoczesnych aranżacjach. Czarna bateria podtynkowa do wanny będzie idealna na przykład do łazienki loftowej. Często sięgamy po nie również, urządzając łazienkę inspirowaną klimatami skandynawskimi.

Jednym z wnętrzarskich bestsellerów ostatnich lat są również podtynkowe baterie wannowe złote i miedziane. Taki kolor baterii wannowej sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Po złote baterie wannowe możemy sięgnąć w łazience w stylu glamour, a miedź będzie idealnym dodatkiem do łazienek industrialnych czy loftowych.

Zobacz powiązane produkty